Kevin Feige promluvil o pokračování Iron Mana i Thora

30. května 2012 Wanda Diskuze (4)

Plus přírustek k obsazení Thora!

Kevin Feige promluvil o pokračování Iron Mana i Thora

Po úspěšných Avengers se příští rok můžeme těšit hned na další dva projekty Marvelu - Iron Mana 3 a Thora 2. Kevin Feige, ředitel Marvelu, se o obou filmech vyjádřil a vyvrátil některé spekulace či uvedl nějakou novou informaci. Kromě toho se k Thorově obsazení možná přidal další herec.

Knihy Dobrovský

Tím hercem je Mads Mikkelsen. Toho jste mohli vidět například v bondovce Casino Royale nebo v Souboji Titánů.  Tato informace není úplně stoprocentní, ale zdá se, že je pravdivá. Mads by si ve filmu měl zahrát záporáka, jakého se však ještě neví.

 

 

Právě o záporácích v Thorovi se zmínil i Kevin Feige. Jak už asi došlo všem, kteří viděli Avengers, Loki se v pokračování objeví, nebude však tím hlavním, kdo bude Thorovi zatápět. To samé se dá říct i o Thanosovi, u něho není ani jasné, zda-li ve filmu bude.

Feige také řekl, že se bude dál rozvíjet vztah Thora s Jane Foster i Lokim. Navíc máme poznat temnější stránku Asgardu, což Alan Taylor, který se podílel na Hře o Trůny, určitě zvládne výborně.

U Iron Mana, jehož rozpočet nedávno narostl ze 140 milionů na hodně slušných 200 mega, se Feige vyjádřil k jedné ze spekulací - a to, jestli se objeví jedna ze známých kapitol života Tonyho Starka, která je v komiksu známá pod názvem "Demon in a Bottle". To vyvrátil se slovy, že Tony ve filmu není alkoholik. Taky odmítl účast Marka Ruffala jako Hulka ve filmu. Doplnil však, že by se v nějakém dalším filmu objevit mohl. "Náš další projekt bude o postavě mimo svět Avengers," uvedl. O koho se jedná? Jestli to bude Ant-Man, nebo úplně jiná postava, teď můžeme pouze hádat.

O autorovi

Wanda
Wanda

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 31/05/2012 (31. května 2012)
Odpověd na #223 příspěvek od Bukwice
A co tak kdyby natočili toho Deadpoola? Prý ho taky plánovali.
Toho plánujou už dlouho to je fakt , ale vzhledem k tomu že se objevil v X-men Origins Wolverine (i když to teda Deadpoola moc nepřipomínalo ) bych tipoval že na něj mají práva Foxové takže si Marvel může nechat zdát .
Bukwice Offline
Bukwice 31/05/2012 (31. května 2012)
A co tak kdyby natočili toho Deadpoola? Prý ho taky plánovali.
Pavouk Offline
Pavouk 30/05/2012 (30. května 2012)
Hádat? Podle mě to bude Iron Fit, pokud mimo Avengers! :D Jinak by se možná mohlo jednat o Runaways...
Elhonzo Offline
Elhonzo 30/05/2012 (30. května 2012)
No Marvel plánoval Guardians of the Galaxy tak bych to viděl na ně , a v Thorovi by mohla bejt zápletka typu Ragnarog nebo cokoliv se Surturem .
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku