Lara Croft velkoformátově

2. dubna 2017 jardoom Diskuze (0) 1 palec
Lara Croft velkoformátově

Fanoušci prsatých hrdinek, které se nestydí své přednosti vystavovat ve velkoformátových fotoknihách, dávejte dobrý pozor.

Po více než sedmnácti letech se dočkáme nového dobrodružství nezastavitelné archeoložky Lary Croft, která na náš trh vplula již opravdu dávno a bohužel se na její příběhy trochu zapomnělo.

V roce 1999 se tato postava představila na našem trhu díky magazínu Crew, kde si na pár stranách střihla crossover s Witchblade, která byla tehdy ve světě malinko oblíbenější. Calibre zase vydalo svazek jménem „Legenda o Medusině masce“, ve kterém jsou první čtyři sešity komiksových dobrodružství Lary Croft.

Později pak ve svém vlastním magazínu jménem Comics vyšel celý crossover s Witchblade, který již předtím nakousla Crew.

Nyní nám zde vychází Witchblade i Darkness a tak Comics Centrum vyslyšelo prosby všech jejich čtenářů a fanoušků, a začne vydávat velkoformátovou Laru Croft, která pochází ze stejné doby jako Witch & Dark.

Kniha bude obsahovat 408 stran v klasickém kolosálním formátu, ve kterém vydává Comics Centrum pecky jako Hellboy, Kurva velký Sin City a podobně. Svazek bude obsahovat prvních patnáct sešitů včetně příběhu, který zde vyšel před sedmnácti lety.

Kromě zmíněného příběhu The Medusa Mask se do knihy vešlo dalších pět ucelených story arců, které se jmenují Ancient Futures, Dead Centre, Shangri-la, Jungle of Honduras a Without Limit.

Tyto příběhy vám mají dopřát dobrodružství, vzrušení, humor a nebezpečí. Nepůjde jen o honbu za pokladem, kterou Laře znepříjemní četné zástupy lidských protivníků, jenž se poženou za nekonečným bohatstvím a slávou, dostane se totiž také na Aligátory, Yettiho či Dinosaury a Bohy.

Bonusem této knihy nebude jen tradiční bohatá galerie obálek, ale také první osmistránkový komiks, který vyšel zároveň s první Lařinou gamesou.

Tuto knihu není nutno předobjednávat či platit dopředu jako jiné kolosální knihy. Výjde standardně jako většina běžných knih. Tomb Raider Archivy S.1 bude k dostání koncem měsíce května.

Cena knihy není standardních 2200 Kč jako za jiné velkoformátové knihy od Comics Centra. Ti z vás, kteří si Tomb Raidera předobjednají, si tuto krasavici pořídí za neuvěřitelných 780 Kč. Předobjednávka se spustí v polovině května a bude trvat 14 dní. 

Comics Centrum má s Larou Croft velkolepé plány. Sám Václav Dort, který tuto pecku představil, totiž řekl, že chtějí vydat všechny Lařiny Archívy a to s půlročními odstupy. Čekají nás tedy celkově čtyři kolosální bichle a to je opět zpráva, která musí potěšit každého fanouška komiksu.

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem 1 palec
RATing autora 24.7%

To se libí - jarek.hricko

O autorovi

jardoom
jardoom

Lidé nechápou, proč v dnešní době čtu knihy. Smějí se mi, že nežiji svůj život a hledím na cár papíru. Jenomže neví, že to dělám proto, abych během svého života stihl prožít životy tisíců.

Sdílet článek

Článek týdne

Nejmocnější hrdinové Marvelu 044: Star-Lord

Nejmocnější hrdinové Marvelu 044: Star-Lord

Najdete nás na Facebooku