Crwecon 2012

29. května 2012 Andresito Diskuze (1)

Co nás čeká na letošním ročníku sleziny všech komiksových fandů?

Crwecon 2012

Už se blíží další ročník sleziny všech komiksových fandů – Crweconu. Tenhle je už sedmý v pořadí, což je, jak známo, šťastné číslo. Opět se bude konat v Praze v klubu Cross, na rohu Plynární a Jankovcovy, kousek od metra "C", zastávky Nádraží Holešovice (výlez k tramvajím). A datum akce je 2. 6. 2012, od devíti hodin! A co vás čeká? Komiksové předntášky o filmu, novém DC, světě Ultimates, nejzajímavějších komiksech minulého roku a vyhlášení ceny Fabula Rasa. Kromě toho tu bude i dražba komiksových originálů, vydavatelské panely a samostatná manga sekce i s promítáním filmů! A samozřejmě i možnost nakoupit nové komiksy za výhodné ceny! Celý program Crweconu najdete na oficiálních stránkách akce.

Knihy Dobrovský

Jaké komiksy si odbudou premiéru na Crweconu?

Bude toho určitě více, ale od Crwe bude mít svou premiéru hned čtyři tituly - a samé pecky. Vyjde obzvláště temný Hellblazer: Dobré úmysly, další díl fantasy ságy Kůstek: Čas zabíjet draky, bude mít premiéru první Bleach a vyjde i další dír série Živí mrtví: Nejlepší obrana. Je vážně nač se tešit, zvláště, když bude možnost knihy získat s pořádnou slevou.

 

                                                   

 

Slevy na knihy

Jako obvykle budou, nejen na nové tituly, solidní slevy. Nástupní sleva je 10 procent, tu máte automaticky. Když uděláte nákup nad 2000 (což asi nebude problém), zvyšuje se sleva na 15 procent, nad 4000 je to pak 20 procent a pokud přelezete 6000, tak už je to 25 (ale to už je docela výkon). Bude sleva i na americké komiksy a ještě se chystá pár dalších překvapení.

 

Komiksy z Polska

Po minulém výpadku snad tento rok opět přijede polská expedice a přiveze polské komiksy a obrazová alba. Další várka mangy, obrazů a evropských titulů!

 

Manga a Anime

V klubu Cross překopali podzemní prostory, takže by bylo škoda to nevyužít a tak celý spodek bude věnovaný manze a anime. Tam se Crew dohodla s pořadateli brněnského Animefestu, že by tuhle akci vzali na šňůru a některé zajímavé přednášky si zopakovali u nich. Tak uvidíme, s čím se pochlapí.

 

Speciální nabídka

Na Crweconu budou za speciální cenu 99 korun tyhle lahůdkové komiksy od vydavatelství Netopejr:

Videonoire, Maxx, Torpedo 1+2 a Žid Fagin! K tomu ještě Šmankote za 49 korun - a Bible naruby se bude rozdávat spolu se speciály ABC a komiksem Thorgal: Černá galéra. Takže si připravte velkou tašku. 
 
Dražba obrázků:

V dražbě bude tentokrát spousta obrázků, například od Lucie Lomové, Jiřího Gruse nebo Karla Jerieho. Tady je pár ochutnávek:

 

 

 

 

 

 

Asi nemá smysl ptát se, jestli na letošní Crwecon vyrazíte, takže: na co se těšíte nejvíc?

 

O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Pavouk Offline
Pavouk 29/05/2012 (29. května 2012)
Já můžu jenom fňukat nad tím faktem, že se tak pořádná akce nekoná i u nás v Havířově...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku