Ohlédnutí #8/2017

20. března 2017 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #8/2017

Další várka souhrnu geekovin minulého týdne se sice o den posunula, ale i tak je určitě stále aktuální a stejně zajímavá. S4TW nyní rozebírá komiksové novinky ze světa DC a Marvelu, ke kterým jardoom připojil pár šťavnatých filmových drbů. 

Knihy Dobrovský

Dlouholetý přítel Wonder Woman dostane sólovku

Steve Trevor #1 promění vojáka ve speciálního agenta a vyšle ho na misi, kde bude stát proti "starověkému nepříteli," a to vše bez pomoci své supermilenky.

"Dlouholeté přátelství Stevea a Diany, kteří jsou každý z úplně odlišných světů, je inspirující. Ale v tomto příběhu dostaneme šanci vidět Stevea, jak se dostane tváří v tvář nepříteli z minulosti Wonder Woman a vše bude muset zvládnout sám, bez pomoci," vysvětluje Seeley. "Jsem nadšený, že se mohu ponořit zpátky do života Stevea Trevora a dát mu nové a bláznivé dobrodružství, kde bude hlavní postavou."

Wonder Woman: Steve Trevor #1 bude k dostání 7. června, což je chvilku po filmové premiéře filmu Wonder Woman, která bude v kinech 3. června.

Blade & Invaders se vrací v Secret Empire: Brave New World

Marvel oznámil Secret Empire: Brave New World, což je nová série, která naváže na letní akci vydavatele, která se bude zabývat důsledky zrady Stevea Rogerse, které se dopustil na Marvel Universe. Sérii bude psát Paul Allor a kreslit Brian Level.

Postavy, které budou v Brave New World vystupovat, zahrnují Invaders, Blade, Gwenpool a nový Patriot. Allor s Levelem budou pracovat na hlavním příběhu, přičemž každé číslo bude obsahovat vedlejší příběh, o který se postará jiný tvůrčí tým.

Zajímavé je, že to vypadá, že Stevova Tajná říše (Secret Empire) nebudou jen darebáci, které Zemo zverboval v Captain America: Steve Rogers. Ale objeví se tu i někteří Stevovi bývalí spojenci.

"Myslím si, že zajímavou věcí na Secret Empire je to, jak se Stevovi podaří přesvědčit své dlouholeté spojence, aby se přidali na jeho stranu," vysvětluje editor série, Charles Beacham. "On není stoprocentní darebák. Je to pořád Steve Rogers a pořád chce zachránit svět. Jeho způsob, jak to chce udělat, je prostě jiný. A někteří z jeho spojenců právě jeho způsob vidí jako jedinou cestu k lepší budoucnosti. Co se týče toho, kdo se přidá ke Capovi... na to si budete muset počkat!"

Podrobnosti ohledně toho, kdo bude nový Patriot, nejsou dostupné. Ale je tu jistá podobnost se Samem Wilsonem, současným Captainem Americou, který byl v jiném příběhu souvisejícím se Secret Empire, viděn ve svém starém obleku Falcona. Takže budoucnost této postavy vypadá dost otevřená.

Secret Empire: Brave New World #1 vyjde v červnu.

TChalla skládá tým v Black Panther & The Crew #1

Připravte se na zcela nový tým, který se bude chtít vypořádat s padouchy Marvel Universe. Je naše potkat novou The Crew - Black Panther, Storm, Luke Cage, Misty Knight a Manifold. Snad nebude nikdo osočen z rasismu, když jsou všichni členové tmavé pleti. 

Tento tým se objeví ve zcela nové, úderné sérii  a jejím prvním sešitě - Black Panther & The Crew #1 - které vyjde již 12. dubna. Komiks bude psát dvojice Ta-Nehisi Coates (Between the World and Me, Black Panther) a Yona Harvey (Black Panther: World of Wakanda). Kreslit to bude legendární Butch Guice. Tato skupina hrdinů se dá dohromady, aby čelila takovému druhu zločinu, který New York City ještě neviděl. Smrt aktivisty z Harlemu odstartuje překvapivé tajemství, které postupně odhalí nové věci  ohledně minulosti Marvel Universe... a připraví půdu pro její budoucnost.

Strach, nenávist a násilí. Ale nebojte se - The Crew se o to postará. Takže koho už unavují staré týmy jako Avengers, Guardians of the Galaxy či X-Men, tak 12. dubna budete mít možnost poznat tým nový.

Nové postavy v Guardians of the Galaxy Vol.2

Už dávněji jsme vás informovali o tom, že v Gunnově GotG2 bude hrát Sylvester Stallone. Nikdo zatím ale neprozradil, komu propůjčil svou tvář. Gunn nedávno v jedné show prozradil, že Sylvester bude hrát velmi důležitou roli, protože se jedná o klíčový charakter Marvelovského vesmíru.

Dále také prozradil, že mají ještě překvapení v podobě hereckého obsazení Smallvillovského Lexe Luthora. Kdo si tento seriál pamatuje, jistě si vzpomněl na Michaela Rosenbauma, který tuto postavu hrál. Tento herec bude podle Gunna hrát také velmi důležitou postavu a ačkoliv si není Gunn jistý, jestli tyhle dvě postavy Marvel v budoucnu kdy využije, určitě se jedná o charaktery, se kterými se může v dalších filmech počítat.

Internetem ihned proběhla vlna ohlasů, ve kterých padlo mnoho názorů, a z nich vyplynulo, že je možné obsadit Sylvestera Stalloneho jako nějakého výše postaveného člena sboru Nova, a Michael Rosenbaum by mohl být samotný Nova - Sam Alexander.

Green Lantern Corsp se blíží

Čím více se rozjíždí DC Cinematic Universe, tím více se oznamují nové filmy a mluví se o tomto vesmíru více a více. Superman, Aquaman, Batman, Wonder Woman, Flash i Cyborg, to vše již nám bylo nabídnuto. Pořád ale chybí Green Lantern a právě o něm se začíná mluvit více a více.

Henry Cavill neustále teasuje Green Lanterna a na svém twitter profilu již několikrát naznačil něco, co Green Lanterna připomnělo. Naposledy to byla fotka z fitka, kde cvičil a napsal k tomu něco ve smyslu, že Superman je určitě silnější než Green Lantern.

Teď se ale profláklo, že režisér David S. Goyer intenzivně pracuje na tomto projektu. Prý s Justinem Rhodesem napsal scénář a v nejbližších dnech máme očekávat oznámení, ve kterém WB oficiálně potvrdí Goyera jakožto režiséra tohoto filmu.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz