Propagace Covernanta v plném proudu

23. února 2017 jardoom Diskuze (0)
Propagace Covernanta v  plném proudu

Aby byl film úspěšný, musí o sobě dát před premiérou vědět. Pořádná reklama = pořádné prodeje. To platí i v případě, že se nakonec film moc nepovedl. Nahnat do kina se vás snaží produkce těchto filmů díky reklamám, trailerům, spotům, falešným spekulacím, promo fotkám a tak ruzně. Nyní se spustila reklamní kampaň k nejnovějšímu Vetřelčímu počinu, který má této značce vrátit správnou hororovou atmosféru.

Knihy Dobrovský

Covernant už je dlouho produkovaným snímkem. Ridley Scott si moc načas nedává, ale tento rok v květnu konečně film vletí do kin a fanoušci této série budou mít předčasné Vánoce. Již před měsícem, když vyšel první trailer, bylo všem jasné, že tohle bude velká událost a čím víc se na světlo světa vynořují další střípky této mozaiky, tím víc se všichni těší, takže je vidět, že marketingový tým Covernanta funguje tak, jak má.

Tento týden bylo vypuštěno pětiminutové prologue video s podtitulem Last Supper, které možná ledasco napoví. Na videu je zachycena poslední večeře posádky, která se zanedlouho uloží ke cryospánku, a v něm přetrvají dokud nepřeletí napříč vesmírem k jejich cilové planetě, která je nejspíš vhodná pro vybudování lidské kolonie. Kromě prologue materiálu vyšlo také pár nových fotek, a my tohle všechno pro vás samozřejmě máme.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku