Black Panther má ohromit

17. února 2017 jardoom Diskuze (0)
Black Panther má ohromit

Filmový Civil War jistě mnohé překvapil a velký podíl na tom měl Black Panther, který se tohoto filmového počinu zúčastnil. Jeho sólový film má být obrovský a opět se Marvel chlubí tím, že bude naprosto jiný, než všechny ostatní Marvelovky.

Knihy Dobrovský

Je pravdou, že každý snímek z Marvel Cinamatic Universe je něčím vyjímečný. Naposledy se předvedl Doctor Strange, který svou odlišností šokoval snad všechny diváky. Byla to ryzí Marvelovka, ale přesto byla úplně jiná. To samé tvrdí Ryan Cooglers, který má natočit Black Panthera.

Nyní je na internetu pár nových concept artů, které je možno vidět pod tímto článkem a myslím, že ve velké míře naznačují, jak moc je Wakanda jiná než vše, co doposud Marvel představil. Děj snímku se bude samožřejmě motat kolem Black Panthera a trůnu tohoto afrického národa.

T´Challa se po událostech Civil Waru vrací do Wakandy, aby po svém otci převzal trůn této technicky vyspělé a naprosto izolované africké země. Do cesty se mu ale postaví nepřítel, který vyvolá konflikt, jenž ohrozí nejen Wakandu, ale také svět samotný.

Ve snímku si zahraje Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyongo, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker a Andy Serkis. Black Panther vyjde 16. února 2018.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku