Bliží se konec Batflecka?

14. února 2017 jardoom Diskuze (2)
Bliží se konec Batflecka?

Nedávno jsem zde psal, že Ben Affleck opouští pozici hlavního režiséra a chce se soustředit hlavně na svůj herecký výkon. Vedení WB Bena hájí a naznačilo, že v žádném případě není z pozice režiséra vyhozen kvůli špatným výsledkům či tvůrčí neschopnosti. Situace ale nabírá zajímavé obrátky a vypadá to, že se blíží konec další Batmanovské éry, kterou Ben Affleck díky BvS a Suicide Squadu započal.

Knihy Dobrovský

Všem je jasné, že Bena Afflecka dlouhou dobu tohle téma otravovalo. Nejdříve nastal neskutečný hype kolem sólovky, kterou chtěl natočit a poté nastalo hrobové ticho. Všude se ho každý novinář a žurnalista ptal, jak to vypadá s jeho sólovkou a častokrát už vybuch a poslal dotazující do patřičných míst mezi jeho hýžděmi.

Byl tím vším natolik otráven, že možná právě tohle sehrálo svou roli v rozhodnutí opustit post hlavního producenta. Čerstvé zprávy ale tvrdí, že je znechucen natolik, že dotočí vše, co s Warnery nasmlouval a tuhle postavu opustí jednou provždy.

Scénář, nebo alespoň kostru Ben Affleck předvedl Wernerům už dříve. Wernery jeho práce opravdu uchvátila a tak dostal projekt zelenou. Ben ale nemohl přijít na to, jak tuhle práci dokončit a tak se do toho zamotal a déle se nehl z místa. Frustrace ze všech těch dotazů ho dohnala k tomu opustit místo hlavního producenta. Proč by ale odmítl hrát Batmana, to zatím není nikomu jasné.

Spekulace tvrdí, že dokonce s Warnery jedná o jeho naprostém odchodu a to okamžitě. Jenže znění smlouvy mluví jasně proti němu a tak je možná nucen si Batmana nakonec zahrát a opravdu dotočit vše, co zatím Wernerům slíbil, tedy Justice League 1, 2 a také solovku Batmana či možnou účast u natáčení Aquamana a Flashe.

Myslíte si, že je to jen Affleckova momentální psychická únava, kterou zapříčinil sled událostí, a tím myslím konkrétně tvůrčí problém s Batmanem a hlavně neuspěšnost a prachbídné hodnocení jeho posledního filmu, který režíroval a hrál v něm hlavní roli?

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

TonyT Offline
TonyT 18/02/2017 (18. února 2017)
Po těchto výlevech, už možná ani nechci aby ho hrál. S tím ohromným zájmem fanoušků musel počítat, když bude hrát takovou ikonickou postavu. Nikdy jsem neslyšel remcání od Hugha Jackmana nebo Roberta Downeyho, max. tak únavu a že jsou to mnohem schopnější herci, což se o...
NetopýrCZ Offline
NetopýrCZ 14/02/2017 (14. února 2017)
No uvidíme ale myslím si že Ben si to ještě rozmyslí přeci jen má času dost..
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku