Ohlédnutí #5/2017

19. února 2017 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #5/2017

Pravidelný ComixZóňácký bulvár v podobě Ohlédnutí nebude chybět ani tento týden a věřte, že tyhle drby, spekulace či potvrzené informace opět nesmíte opomenout. Batman, Shazam, Power Rangers či Ragnarok? Jen výcuc toho, co tento článek nabízí.

Knihy Dobrovský

Ragnarok se blíží

Čím více se blíží termín premiéry nového Thora, tím více se o něm začíná mluvit. Tohle je samozřejmě naprosto běžný efekt, a proto také produkce vypouští nové informace široké veřejnosti. Právě proto máme nové concept arty, na kterých je vidět souboj Hulka s Thorem a také možná podoba záporáka, kterého ztvárnila Cate Blanchett.

Jak je na prvním concept artu vidět, možná podoba snímku je nápadně podobná komiksovému Planet Hulk. To nám ale vůbec nic neříká, takže je vše  ostatní velkou záhadou. K tomu všemu je vidět, že Hela bude velkým záporákem a tomu napovídá concept art níže, na kterém je vidět, že jsou Thor i Loki v maléru.

Ačkoliv tyto concepty nic moc neříkají a spíše jen naznačují, Marvel už se zápletkou filmu pochlubil. Prý bude Thor uvězněn na druhé straně vesmíru a nebude mu nápomocen jeho Mjolnir. Jenže se nutně musí vrátit na Asgard, aby zabránil Ragnaroku, který vyvolá Hela. Než ale opustí vězení, bude zapotřebí se probít ven a do cesty se mu postaví jeho starý přítel Hulk.

Sam & Twitch na BBC-America

Kevin Smith oznámil, že komiksová série Todda McFarlana jménem Sam a Twitch je v hledáčku seriálových producentů. Sarah Barnett, šéf amerického BBC řekl, že tomu tak opravdu je a momentálně je tento počin ve vývoji.

Tato okultní detektivní dvojka, která v komikse sdílí svůj vesmír se Spawnem, by se měla dostat do televizí koncem příštího roku, to ale jen v případě, že vše půjde podle plánu. O produkci se podle prvních zpráv postará sám Kevin Smith, takže by se Spawnova spinoff série mohla dočkat opravdu kvalitního zpracování. Smith je totiž někdo, kdo pro Hollywood udělal opravdu mnoho a proto také do všeho nestále kafrá a o všem ví jako první.

Batman v nedohlednu

Warneři si sami serou do kalhot a jak to vypadá, nezdar, který se drží jejich Flashe, se přenesl také na Batmana. Flash má jeden problém za druhým a jedinným kladem je snad jen Ezra Miller, který jako poslední zatím neopustil produkci. Všichni ostatní od režisérů a scénáristů se neustále střídají či odchází a tak tento projekt stojí na mrtvém bodě.

Teď to samé potkalo Batmana. Několikrát se zde psalo, že Ben Affleck nakonec Batmana nenatočí a špatně to vypadá i s jeho chutí do herecké práce. Rejžou tohoto snímku měl být Matt Reeves, ale nejnovější zprávy hovoří, že se s Warnery nedomluvil a tak tento projekt stojí na mrtvém bodě.

Matt Reeves byl přitom řešením, které by premiéru neodsunulo o moc dál. Nyní je ale premiéra v nedohlednu a my můžeme doufat, že se vůbec Batmana dočkáme. Warneři s DC prostě nemají štěstí a zatím se jim vůbec nedaří přečůrat Marvel Studios, které právoplatně vládne komiksovkám a nejspíš také ještě dlouho bude.

Od hororu k Shazamovi

Režisér filmu Lights Out, David F. Sandberg, je právě v jednání o tom, zdali bude režírovat film New Line Cinema. Konkrétně teda film Shazam!. Na rozdíl od ostatních filmů z DCU bude Shazam připravován odděleně pod hlavičkou New Line, což je dceřiná společnost Warner Bros.

Již nějakou dobu víme, že Dwayne "The Rock" Johnson si zahraje ve filmu padoucha, Black Adama a také se samozřejmě objeví v sólovém filmu Black Adam, který se připravuje současně s filmem Shazam!. 

Shazam! se objeví v kinech 5. dubna 2019.

Nový trailer k Power Rangers

Nový trailer k připravovanému filmu Power Rangers (Strážci vesmíru) od Lionsgate byl vypuštěn do světa. A uvidíme v něm více záběru, kdy je tento tým ve svých kostýmech. A taky uvidíme Megazord!!!

Podívejte se sami:

 

Power Rangers se dočkáme již 24. března.

Tekken se vrací do komiksu

Titan Comics oznamuje fenomenální tvůrčí tým v podobě spisovatele Cavana Scotta (Doctor Who, Vikings: Uprising) a kreslíře Andieho Tonga (Teenage Mutant Ninja Turltes), kteří povedou novou sérii ze světa Tekkena. Komiks Tekken začne vycházet již v květnu.

Vše se samozřejmě inspiruje populární bojovou videohrou, Titan Comics navíc na tomto komiksu spolupracuje přímo Bandai Namco Entertainment, aby nám dodali vzrušující příběh z tohoto vesmíru. Díky tomuto novému komiksu pronikneme hlouběji do bohaté historie Tekkenu, budou nám znovu představeny nezapomenutelné postavy z proslulé videohry, včetně Jina Kazamany, Heihachiho Mishima, Yoshimitsua, Niny Williams či Paula Phoenixe. 

"Jsem tak nadšeným, že budu moct přinést zpět výbušný svět Tekkena na stránky komiksu," řekl spisovatel Cavan Scott. "Byl jsem fanouškem této série již od doby, kdy jsem poprvé zasunul tuto hru do svého Playstationu v roce 1995. Opravdu si užíváme to, jak se ponořujeme do historie této série, abychom přinesli zpět známé tváře, spolu se všemi oblíbenými bojovníky, které si fanoušci přejí. Budou tam intriky, nebezpečí a samozřejmě spousta bitev!"

Tekken #1 od Titan Comics očekávejte v květnu 2017.

Bleskovky

  • NetherRealm zařadil do své nové komiksové bojovky Injustice 2, další hratelnou postavu, kterou je Swamp Thing. Toho snad nikdo nečekal a tady je dokonce gameplay této postavy.
     
  • Když už je řeč o Injustice 2, je nutné zmínit, že tento týden byla oznámena další platforma, na které bude tato gamesa hratelná. Fanoušci mobilního hraní si hru užijí také na Androidech a iOS.
     
  • Star Wars snímky mnohokrát přinesou nového a vizuálně hodně zajímavého droida. R2-D2, C-3PO jsou legendy a nyní se k nim přidal BB-8 a K-2SO. V sólovce Hana Sola ale poznáme dalšího zajímavého droida a dokonce to poprvé bude droid "ženského" pohlaví.
     
  • Režisér posledního Wolverinovského filmu řekl, že vystříhal téměř všechny mutantí ester eggy, jelikož mu přišlo, že jsou trapné.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku