Marvel tvrdí, že přišel čas Black Widow

13. února 2017 jardoom Diskuze (0)
Marvel tvrdí, že přišel čas Black Widow

Když se Scarlett Johansson poprvé objevila ve snímku Iron-Man 2, Kevin Feige, tehdejší producent snímku, tím představil novou postavu vznikajícího Marvel Cinematic Universe. Postupně se tato herečka objevila jako Natasha Romanoff téměř v každém Marvelovském snímku. O její sólovce se mluvilo mnohokrát, ale prozatím se na ni nedostalo.

Knihy Dobrovský

Nyní to vypadá, že přišel správný čas a Marvel Studios v čele s Kevinem Feigem tvrdí, že tenhle rest brzo napraví. Marvel by této postavě věnoval prostor již dříve, ale neměl odvahu po ní sáhnout a také si nemyslel, že je ten pravý čas. Změnil ale názor a to až díky tomu, že čím víc prostoru v každém filmu tato postava dostala, tím více byla oblíbená a žádaná.

Feige tvrdí, že se na tomhle shodl i se samotnou Scarlett, která se o svou šanci hlásila už dříve. Uznala ale, že pravý čas přišel až nyní. Feige také dodal, že Marvel své filmy plánuje přibližně čtyři roky dopředu a ještě před začátkem natáčení Infinity War již studio se Scarlett o sólovém filmu mluvilo.

Co bude po Infinity War je dost nejasné, a informace o sólovce Black Widow do roku 2021 nám říká minimálně to, že v souboji s Thanosem nezahyne. Nebo možná zahyne, ale to by znamenalo, že pokud se mluví o jejím filmu, měl by být o její minulosti, což nikomu moc nevoní. Formou flashbacků by to nejspíš šlo, ale fanoušky MCU zajímá spíše nějaký posun samostatného univerza než rozšiřování jeho základů.

V souvislosti s tímto se okamžitě začalo mluvit také o tom, kdo tento film natočí a prstem všichni ukazují jen na Josse Whedona, který již dříve řekl, že by měl o tuto prácičku zájem. Whedon by totiž rád viděl Black Widow úplně jinak, než ji MCU zatím líčí a to znamená, že by sice pořád byla akční a neuvěřielně sexy, ale vyprávěla by svůj vlastní příběh a hlavně svým vlastním stylem, který by divákům ukázal, kdo vlastně Natasha je.

Ve všech filmech totiž Natasha vypadá hodně nad věcí, je neustále fresh, sexy a připravená udělat cokoliv. Pořád vtipkuje a diváka baví, jenže až Age of Ultron ukázal, jak je rozpolcená a křehká. Na to by rád navázal právě Whedon, který by touto sólovkou nabídl přesně takovou Natashu, ze které Rusko udělalo Black Widow.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku