Affleck opouští režisérské křeslo

31. ledna 2017 jardoom Diskuze (0)

... aneb Batman nenatočí Batmana.

Affleck opouští režisérské křeslo

Ještě předtím, než vešel do kin Batman vs Superman, se Ben Affleck nechal slyšet, že on sám zrežíruje další Batmanovu sólovku, přičemž v ní měl hrát  také hlavní roli. Teď se ale vše změnilo a Affleck opouští post režiséra. Co ho k tomu vedlo?

Knihy Dobrovský

Určitě si mnoho z vás povšimlo, že se o Batmanově sólovce v posledních měsících přestalo mluvit. Člověk by řekl, že nejspíš opadl hype, který kolem toho nastolila masa fanoušků a uctívačů této komiksárny, jenomže ono to bylo přesně naopak. Ben cítíl, že je něco špatně a dlouho si s tím lával hlavu. Dokonce už na internetu několikrát kolovala fáma ohledně jeho negativní nálady, kterou cítil k této sólovce.

"Nemohl jsem dát dohromady příběh a scénář tak, abych byl spokojený a s klidným svědomím mohl dát maximum do svého hereckého výkonu"  Affleck

Affleck celý případ ještě komentoval tak, že existuje mnoho znaků, které jsou v srdcích každého fanouška. Najít tohle všechno vyžaduje zaměření, oddanost a nejlepší možný výkon. Odstoupil tedy proto, že v této maximální zátěži nedokáže zvládnout obě úlohy, tedy tu hereckou i režijní. 

Ben tedy požádal WB o pomoc a společně hledají hlavního režiséra, který s ním tento masivní film natočí. Fanoušci čekají pecku a tlak, který byl na něj i na WB kladen byl tak velký, že bylo zapotřebí najít hlavního režiséra, kterému bude Ben promlouvat do duše, a budou se spolu radit, vše projednávat a přivedou tento film k dokonalosti. Vedení WB s Affleckem popírají, že by jeho odstoupení mělo něco společného s vlnou negativních ohlasů na jeho Batmana v Dawn of Justice. Zde je dávno rozhodnuto, že je Batffleck tím nejlepším, co WB má.

Proto také dostal místo v Suicide Squad a Lize Spravedlnosti. WB dodalo, že je Affleck jak výborný herec, tak i režisér a nebyl z projektu vystrnaďěn, on sám totiž požádal o pomoc a jeho argumenty dávají smysl. Kdo by měl být hlavním režisérem? Warner Bros ani Ben Affleck tuhle informaci nezveřejnili, každopádně podle Variety.com byl již osloven Matt Reeves.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz