G.I. Joe a Transformeři

22. ledna 2017 jardoom Diskuze (0)
G.I. Joe a Transformeři

První dva filmy G.I. Joe jsou celkem povedené. Není to žádné akční béčko a určitě to mělo svou kvalitu, kasový trhák to ale také nebyl a proto zatím marně čekáme na třetí díl. Dočkáme se ho vůbec? To je otázka za všechny prachy, ale D. J. Caruso, režisér tohoto projektu, zná odpověď.

Knihy Dobrovský

Tento režisér v rozhovoru pro collider.com prozradil, že vše bylo rozhodnuto a mělo se začít natáčet, každopádně se tak nestalo a víme proč. Caruso řekl, že ačkoliv se několikrát setkal s Dwaynem Johnsonem, aby si řekli, co udělat, aby byl naplno využit potenciál této značky, nakonec se z projektu upustilo, jelikož měl závěr filmu propojit dva giganty značky Hasbro, tedy Transformery a nyní diskutované G.I. Joe.

Teď je projekt u ledu, a má to dva důvody. Hlavouni z Paramountu na nic netlačí a Caruso nyní točí xXx, takže je zaneprázdněn. Jakmile ale dotočí, pustí se znovu do G.I. Joe a chce to dotáhnout do konce. Každopádně bude s hlavouny diskutovat o tom, co má film přinést, protože jejich poslední slovo bylo "Značka není připravená na propojení s Transformery". To je ale obrovský problém, protože konec Carusova skriptu měl tyto dva světy propojit a on to jinak natočit nechce. Tvrdí totiž, že tohle je přesně to, co G.I. Joe potřebuje k tomu, aby začal lidi zajímat ještě více.

Špatný nápad to vůbec není, v komikse to funguje, je to skvělé a má to šťávu. Rozhodně by to také posunulo oba tituly mnohem dál a rozšířilo by to jejich pole působnosti. Každopádně bude těžké přemluvit Paramount a ještě těžší bude přejít přes samotného Michaela Baye. Sám Caruso tvrdí, že crossover G.I. Joe a Tranformerů je možný a nejspíš se ho také dočkáme, každopádně si myslí, že ho neuvidíme dřív než Bay opustí produkci Transformerů a jak všichni víme, tohle se jen tak nestane. Pokud Bay produkci neopustí, bude muset Carusově projektu požehnat on sám, což může být velký problém.

Bay totiž plánuje kromě Last Knighta, který tento rok vletí do kin, ještě další film a také Bumblebeeho sólovku. On má plány jasné a pokud by měl Caruso jeho Transformery použít v crossoveru, nejspíš by musel Bay začít nějaké věci předělávat, což znamená hodně komplikací bez jistého výsledku. Uvidíme tedy, jak tohle celé dopadne, ale Caruso má jasno a pokud bude chtít natočit G.I. Joe s Transformery, stane se tak. Pokud mu Paramount nedá zelenou, nejspíš projekt opustí, což může znamenat pozastavení dalších G.I. Joe na dobu neurčitou.

 

 

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku