DC Komiksový Komplet je tady!

20. prosince 2016 jardoom Diskuze (3)
DC Komiksový Komplet je tady!

Ultimátní Komiksový Komplet zde před pár lety udělal fičák a českým komiksákům (také nekomiksákům) udělal radost tím, že nabídl světové Marvel příběhy, v českém jazyce a za parádní cenu. Pár let na to, když už pomalounku UKK končí se zde objevuje další Marvelkovská komiksová kolekce, která se jmenuje Nejmocnější hrdinové Marvelu a nabízí obdobné čtení, za stejný peníz a nyní vyšlo již deváté číslo.

Teď se na nás chystá další komiksový komplet ale nyní se konečně dočkáme komiksů od nakladatelství DC. Mluví se o tom již dlouho a nyní je jisté, že to všechno příští rok vypukne. Teď už ale něco málo slovy distributora.

Knihy Dobrovský

Objevte ty nejskvělejší superhrdiny na světě!

Tento nový strhující komplet komiksů v pevné vazbě obsahuje ta nejúžasnější superhrdinská dobrodružství moderního věku, s kresbou a scénářem od mnoha nejlepších tvůrců DC Comics. To vše v DC Komiksovém Kompletu!
 
Objeví se v něm nejznámější hrdinové světa DC Comics, včetně Supermana, Batmana a Wonder Woman – těch nejslavnějších superhrdinů na světě.
OBJEDNEJTE si ho už dnes, aby Vám neuniklo ani číslo této báječné nové sbírky knih v pevné vazbě, které doručíme až k Vašim dveřím bez jakýchkoliv příplatků navíc
 

 

Vaše komiksová sbírka

Komplet obsahuje příběhy těch nejznámějších scénáristů, doprovázené senzační kresbou od těch nejskvělejších výtvarníků současné doby. V každé knize najdete úvod, zařazující daný příběh do kontextu, představující jeho aktéry, profily tvůrců a vysvětlující, čím je zrovna tento příběh výjimečný.

Každý příběh tohoto zbrusu nového vydání obdržíte v pevné vazbě a každá kniha obsahuje řadu bonusových materiálů. Znovu se tak dostanou do tisku klasické příběhy ze Zlatého či Stříbrného věku komiksu, včetně těch, kde se poprvé objevil Batman a Superman, příběhy o původu slavných hrdinů i padouchů, chvíle, kdy poprvé spojili do týmu, a některé z dalších nejdůležitějších momentů v jejich historii.

Založte si vlastní knihovnu těch nejlepších superhrdinských příběhů, které kdy byly vydány! Pořiďte si DC Komiksový Komplet

Objednejte si předplatné a získejte 5 skvělých dárků naprosto zdarma!

Věrná kopie prvního čísla Action Comics #1: Získejte kopii komiksu, jímž to všechno začalo! Sešit Action Comics #1, kde se poprvé objevil Superman. Toto vydání bylo speciálně vytvořeno pro DC Komiksový Komplet. Původní komiks má dnes cenu v miliónech dolarů (obdržíte zdarma s první zásilkou)
Záložka: Už nikdy nezapomenete, na jaké stránce jste skončili, díky této EXKLUZIVNÍ KOVOVÉ ZÁLOŽCE s logem DC Comics (obdržíte zdarma se třetí zásilkou)
Kovové desky: JEDINEČNÉ KOVOVÉ PLAKETY s vyraženým plastickým motivem jsou reprodukcí dvou nejdůležitějších obálek v historii komiksu. Prvního čísla samostatné série Muže z oceli, Superman #1, a obálky komiksu, kde se poprvé objevil Batman, Adventure Comics #27 (obdržíte zdarma s pátou a sedmou zásilkou) 
Knižní zarážky: Vystavte si svou sbírku komiksů s těmito STYLOVÝMI KOVOVÝMI ZARÁŽKAMI s klasickými znaky dvou nejlepších hrdinů na světě – Batmana a Supermana (obdržíte zdarma s devátou zásilkou)

Předplatné zajišťuje Send.cz a objednat jej můžete zde
zdroj: dccomics.eaglemoss.cz/
 

DC šílenství vypukne 4.1.2017 a pokud si jej nepředobjednáte, najdete knihy v dvoutýdenních intervalech, jako tomu je nyní u UKK a NHM. Čeká nás 75 knih, které vytvoří obraz ve vaší knihovně. První číslo zakoupíte za 49 Kč, druhé za 149 Kč a od třetího čísla by cena měla stoupnout na 229 Kč. Jak dlouho tam ale vydrží je otázkou do pranice, jelikož první série UKK také cenu postupně zvyšovala.

Pro připomenutí, prvních pár čísel bylo v krámu za 199Kč a cena po několika dalších číslech vzrostla na 229 Kč. Zdražení o dalších 20 Kč na 249 Kč přišlo o dalších pár čísel později, kde se tato cena zastavila a zůstala tak do teď.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

erini22 Offline
erini22 26/12/2016 (26. prosince 2016)
Už len kvôli tým Bat-manom sa to oplatí.
listeR Offline
listeR 24/12/2016 (24. prosince 2016)
Konečně se mi splnil sen. Těším se na to jak malej kluk.
listeR Offline
listeR 24/12/2016 (24. prosince 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku