Ohlédnutí #43/2016

3. prosince 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #43/2016

Dnešní Ohlédnutí je ve znamení Guardians of the Galaxy, ke kterému máme hned tři, no vlastně čtyři, novinky. Ale určitě to nebude jen o něm, takže ho rozečtěte, protože jardoom a S4TW toho opět mají hodně na srdci.

Knihy Dobrovský

Nová postava pro Guardians of the Galaxy vol.2

Scénárista a režisér filmu Guardians of the Galaxy vol. 2, James Gunn odhalil novou postavu, která se ve filmu objeví. Odhalení proběhlo na Facebooku v příspěvku, ve kterém blahopřál svému příteli, Stephenu Blackeheartovi, k narozeninám. Ten mimochodem tuto postavu ztvární.

Postava, Brahl, se v komiksovém světě Marvelu objevuje jako člen zločineckého týmu Minions of Menace. Podle oblečení na obrázku filmové verze tohoto charakteru to vypadá, že se bude jednat o člena Ravager, jako třeba Yondu.

Guardians of the Galaxy vol. 2 se objeví v kinech 5. května 2017.

 

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Trailer

Až uvidíte nový trailer na nejočekávanější Marvelovský blockbuster roku 2017, tak uvidíte, že nemusím nic dodávat.


 

 

Guardians of the Galaxy potřetí, teď od Telltale.

Studio Telltale Games si na komiksovkách ujíždí. Myslím, že každý z vás zná jejich Wolf Among us, Walking Dead nebo Batmana. Teď přibude i něco od Marvelu a to bude právě Guardians of the Galaxy.

 

Rocket Raccoon okusí nástrahy Velkého jablka

Již tento prosinec se dočkají všichni fanoušci oblíbeného vesmírného hlodavce velkého návratu této postavy se svou vlastní sérii. Novou řadu povedou rostoucí hvězdy Marvelu, scénárista Matthew Rosenberg (Kingpin, Secret Warriors) a kreslíř Jorge Coelho (The Haunted Mansion). 

Rocket se ocitl a zároveň uvízl na úplně posledním místě, kde by chtěl být - v zaostalé, nudné díře, teda planetě, kterou všichni znají jako Zemi. To je to místo, kde označují Rocketa za tu tupou, chlupatou věc. On není přece žádný mýval! Takže si dejte velkého majzla, aby jste ho tak nenazývali. Jedna věc je jistá, je jedno kdo nebo co se mu dostane do cesty, on prostě tu otravnou záležitost vyřeší a vyřeší jí hned. To se ovšem někdy snadněji řekne, než udělá.

Rocket Racoon se začne vracet ke hvězdám již 28. prosince s Rocket Raccoon #1!

 

Amazing Spider-Man: Renew Your Vows odpovídá na temnotu

Mainstreamový Peter Parker může čelit temným časům během události The Clone Conspiracy, ale již klasický scénárista Spideyho, Gerry Conway, a kreslíř Ryan Stegman vytvářejí verzi Peterova života, kde posledních deset let vypadá naprosto odlišně od těch klasických. Vše v nedávno zahájeném Amazing Spider-Man: Renew Your Vows.

Naprosto se totiž vyhnul Secret Wars (Tajným válkám), a místo toho zakořenil ve světě, ve kterém se nikdy nerozešel s Mary Jane Watsonovou. Renew Your Vows pokračuje v naprosto odlišné - a šťastnější  časové ose. Je zde celá rodinka bojovníků proti zločinu - Pete, MJ a jejich dcera Annie.

Ale tohle není jediná změna - podle Conwoye ve světě Renew Your Vows se nikdy nestala událost Civil War. Velké rozdíly sahají až k původní události "Clone Saga" nebo dokonce ještě dál.

Verze Spider-Mana od Conwaye a Stegmana je odpovědí na tmu, která obklopuje hlavní sérii Spider-Mana. Tentokrát by nás mohlo čekat něco veselejšího.


DC/WB invaze v roce 2018

Tento kino rok byl na komiksovky bohatý. DC předvedlo Showdown in Gotham City díky Dawn of Justice a také světu předvedlo Suicide Squad. Příští rok nás čeká Wonder Woman a Justice League. Co ale rok 2018? Ten je prozatím jen Aquamanův, jehož oficiální release je oznámen na 5. října.

Aby to byla invaze v pravém slova smyslu, tak jsou ohlášeny ještě dva datumy a to 24. červenec a 13. září. Co nás tam tedy čeká? Je jasné, že to nejspíš Flash nebude, jelikož má obrovské problémy najít režiséra, který by po pár týdnech neodešel, kvůli neschodám s vedením WB. Vypadá to na Batmanovu sólovku, kterou režíruje samotný Batmanův herec, Ben Affleck. No a druhým datumem je nejspíš pokračování Justice League, o kterém se neustále spekuluje a nikdo neví, zda opravdu bude, či nikoliv.

Spider-Man: Homecoming s vylepšeným kostýmem

Filmový Marvel příští rok představí restartovaného Spider-Mana, který se již tento rok představil v Civil Waru a nejen proto si vysloužil svou sólovku. Nyní bylo oficiálně potvrzeno, že uvidíme vylepšený oblek, a přibude jeden velmi důležitý a legendární doplněk.

Za tímto vylepšením stojí samotný Stark, který se stal Spideyeho mentorem. O co že půjde? No o pavučiny v podpažích. V Brazilském Sao Paolu proběhl Comic Con Experience 2016 a tam měl Sony s Marvelem svůj panel, kde bylo odhaleno video se Spider-Manem, kterého uvidíme v kinech již příští rok.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz