Iron Man 3: Známe herecké obsazení

18. května 2012 Luxor Diskuze (5)

Seznam herců a informace o ději připravovaného Iron Mana 3.

Iron Man 3: Známe herecké obsazení

Práce na threequelu Iron Mana se pohybují rychlým tempem, aby Shane Black dodržel plánované datum vydání. V posledním měsíci příprav jsme se dozvěděli kdo si ve připravovaném trháku zahraje a také pár informací o ději.

Knihy Dobrovský

Sir Ben Kingsley se v závěrečných jednáních rozhodl přijmout roli "nemesis" v Iron Manovi 3. Každý fanoušek filmu je určitě seznámen s Kingsleyho repertoárem (Gándhí), a proto se role jednoho ze tří záporáků v Iron Manovi považuje za velké překvapení. Jak jsme už jednou psali v tomto článku, měl stvárnit Mandarina. Marvel výslovně uvádí, že tomu tak není, proto nelze brát tuto informaci jako fakt. Kingsley se k informaci zatím nevyjádřil, a na to, koho bude v Iron Manovi hrát, si zatím musíme počkat. 

 

 

Kromě Kingsleyho se však v Iron Manovi objeví ještě další dva záporáci. Prvním je poslední dobou hodně žádaný Guy Pearce (Memento) který si zahraje genetika Aldricha Killiana, starého přítele Tonyho Starka, který vyvine společne z Mayou Hansenovou technologii Extremis, určenou pro armádu, která dovoluje, aby se nanotechnologie spojily s lidským organismem. Killian se však rozhodne vyzkoušet Extremis mnohem nebezpečnějším způsobem, než jak bylo plánováno. 

 

 

 

Třetí a poslední nemesis ve filmu je kyborg Coldblood-7, kterého si zahraje americký herec James Badge Dale (Pacifik). Eric Savin byl podplukovník americké armády, který zjistí, že armádní tech projekt je jen zástěrkou pro nelegální činnost. Při vyšetřování je postřelen a na místo lékařské péče je využit jako pokusný králík pro armádní projekt a stává se dokonalým strojem - kyborgem, ovládaným pomocí počítačového mozku. 

 

 

No a nebyl by to Tony Stark kdyby jeho centrem zájmu nebyla krásná žena. Stane se jí herečka Rebecca Hall (Město), která v souboji o hlavní ženskou roli porazila Diane Kruger, Gemmu Arterton a Islu Fisher. Rebecca bude hrát Tonyho starou kolegyni, která se podílela na vývoji technologií, které spadají do nepovolaných rukou. 

 

 

 

V ženských rolích budeme pokračovat. Již vzpomínanou Mayu Hansen si zahraje další americká herečka, kterou jste mohli vidět například ve Černobílém světě, Jessica Chastain. Maya Hansen bude pracovat společne Aldrichem Killianem na nanotechnologii Extremis.  

  

 

Dalšími potvrzenými herci, kteří se objevili v předešlých dvou částech jsou Gwyneth Paltrow alias Pepper Potts, věrná asistentka Tonyho Starka a Don Cheadle, který si opět zahraje War Machina. Ve filmu se bohužel neobjeví Natasha Romanovová alias Black Widow, kterou stvárnila herečka Scarlett Johansson. Dalším novým hercem bude asijská hvězda Andy Lau (Volavka), který se připojí k obsazení Iron Mana jako vědec, který bude pomáhat Tonymu vytvořit novou technologii, kterou bude Iron Man používat v boji proti teroristům. Svou účast také potvrdil představitel Iron Mana, Robert Downey jr. který svou budoucnost jako Iron Man před natáčením neměl vůbec jistou. Dokonce se objevily zprávy, že po threequelu ho vystřídá jiný herec.

 

 

Předloha Iron Mana 3 se jistě přibližuje k Ellisovmu Extremis. Jak moc se bude Shane Black držet předlohy, je otázka, na kterou zatím nikdo nezná odpověď, možná ani Black sám. Nezbývá než doufat, protože komiks Iron Man: Extremis patří mezi to nejlepší, co pod titulem Iron Man vyšlo. A o čem vlastně je? 

 

Extremis je pro Iron Mana zlomová dějová linka. Tony Stark v ní totiž narazí na nově objevený nanovirus, který má dát světu další supervojáky. V ohrožení života je nucen otestovat virus sám na sobě, a po probuzení zjišťuje, že se jeho mozek dokáže napojit na veškerý elektronický svět kolem něj. To mu dovoluje nejen telekineticky ovládat vlastní brnění, které se zčásti implantuje přímo do jeho těla. Zároveň má také okamžitý přístup ke všem pozemským satelitům, internetu a vůbec čemukoliv, co se podílí na přenosu dat. To z něj udělá něco na způsob kyborga a především jednu z nejmocnějších bytostí na zemi. 

 

 

Co říkate na nástin děje a na herecké obsazení? A koho by jste na vašem místě obsadili vy?

O autorovi

Luxor
Luxor

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Andresito Offline
Andresito 24/05/2012 (24. května 2012)
Odpověd na #206 příspěvek od mr.monroe
To co se v té noince psalo byl jedna blbost vařená z vody za druhou, tady už se neukážu :( Díky za pochopení.
Všechny informace v článku jsou z ověřených zdrojů, takže příště prosím o klid, nebo se tu pravdu raději neukazuj.
Voyager Offline
Voyager 19/05/2012 (19. května 2012)
Odpověd na #206 příspěvek od mr.monroe
To co se v té noince psalo byl jedna blbost vařená z vody za druhou, tady už se neukážu :( Díky za pochopení.
Kritizovat je dobrá věc a podle tvé věty na to rozhodně máš. Hold na každou stránku zavítá nějaký ten chytráček a jsem rád, že i ComixZone si může započítat hned prvního do své sbírky. Tvoje rozhodnutí nechápu, ale pokusím se ho na 100% respektovat. :D
mr.monroe Offline
mr.monroe 19/05/2012 (19. května 2012)
To co se v té noince psalo byl jedna blbost vařená z vody za druhou, tady už se neukážu :( Díky za pochopení.
erini22 Offline
erini22 19/05/2012 (19. května 2012)
Aby I.M.3, nedopadol ako Spider-man3 alebo X-Men3. Veľa zloduchov natlačených v jednom filme nemusí byť k prosoechu, skôr to filmu veľmi uškodí. Veľmi si želám, aby tento film bol už čím skôr hotový. A bol aspoň tak dobrý ako prvé dva.
Luxor Offline
Luxor 19/05/2012 (19. května 2012)
Nemám co bych Shane Blackovi vytkl :).
Minotaur.cz