Ohlédnutí #34/2016

2. října 2016 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #34/2016

Nedělní Ohlédnutí je již sepsáno a to znamená, že vás opět zdraví redaktorské duo jardoom a S4TW, které vám prozradí, co se tento týden dělo na poli komiksů. Tento týden bude o Converskách, Legends of Tomorrow a také o novém filmovém trháku, který čerpá  z legendární manga série.

Knihy Dobrovský

Batman conversky

Pokud jste fanoušci Batmana a rádi nosíte conversky, tak tohle je to pravé pro vás. Converse oznámil, že plánuje novou kolekci conversek, které budou na téma Batmana. Tyto tenisky představují klasického Batmana a jeho 77 let dlouho historii. Boty budou mít dvoje provedení, na jedněch bude téma klasických komiksových panelů. Druhé budou mít typickou černou a žlutou barvu s reliéfy netopýrů. 

Boty budou k dispozici letos na podzim a budou součástí kolekce Converses Chuck Taylor All Star 70 DC Comics Batman Collection. 

 

Dark Horse má nového marketingového ředitele

Mellisa Lomax byla jmenována novou marketingovou ředitelkou Dark Horse Comics.

"Melissa prokázala, že bude velkým přínosem pro společnost," řekl Mike Richardson, prezident Dark Horse. "Její tvrdá práce je příkladem pro nás všechny."

Lomax se připojila k Dark Horse v roce 2007 jako stážistka v marketingovém oddělení. Po ukončení svých studií na Pacific Lutheran University byla v roce 2009 najata na pozici koordinátora pro styk s veřejností. V průběhu let se vypracovala z koordinátora na manažerku a nakonec se stala ředitelkou.

"Jsem nadšena a zároveň poctěna, že mohu vzít tuto pozici společně s novými výzvami a příležitostmi, které představuje," řekla Lomax. "Bylo mi ctí pracovat po boku a učit se od těch nejlepších lidí v tomto byznysu a já jen doufám, že i nadále budu pokračovat v Dark Horse."
 

JSA v Legends of Tomorrow

CW vydala obrázek JSA v kostýmech přesně tak, jak budou vypadat v druhé sezóně DCs Legends Of Tomorrow. Tato verze týmu má šest členů - Hourman, Stargirl, Dr. Mid-Nite, Commander Steel, Obsidian a Vixen. A pokud můžeme soudit podle zatím dostupných obrázků, tak jejich kostýmy se snaží co nejvíc inspirovat u těch komiksových.

Druhá řada Legends of Tomorrow bude mít premiéru 13. řijna na stanici CW.

 

Army of Darkness / Xena #1

Co se stane, když se Xena, největší a nejudatnější bojovnice, musí postavit nezkrotitelnému a prastarému zlu? Zavolá si na pomoc parťáka, který má s nakopáváním zlých prdelí ty největší zkušenosti.

Dynamite nyní vydá crossover mezi Xenou a Ashem. Slibují, že to bude sakra velké a to proto, že nás čeká sexy prsatice s mečem, běsnící maniak s motorovkou a pak taky trochu cestování časem v hororovo-komendiálním příběhu plném krve a hrůzy.

Scénář napsal Scott Lobdell, kresbu obstaral Elliot Fernandez a zakoupit je můžete již od středy 5. října.

 

ALITA: Battle Angel se dočká filmové adaptace

Legendární mangy se nyní dostávají do hledáčků hollywoodských studií a po Ghost in the Shell a All you need is Kill přišla na řadu další velká věc. James Cameron se upsal projektu, který má na stříbrném plátně představit cyberpunkovou mangu Alita: Battle Angel.

Tato informace už nějaký pátek lítá po internetu a dokonce byla s tímto projektem spojena i herečka Rosu Salazar, která má být onou hlavní hrdinkou. Nyní ale známe její protějšek, kterým bude Nashvillský rodák Keean Johnson. Režii obstará Robert Rodriguez, který by měl film do kin vypustit koncem roku 2018.

 

Bleskovky

  • Autor série The Walking Dead, Robert Kirkman slíbil, že blížící se konec seriálu od AMC nevyzradí konec komiksové série. Komiks a seriál by měli tedy jít každý svou cestou.
     
  • Fox plánuje na New Yorském Comic Conu odhalit první záběry z filmu War For The Planet of The Apes, který příští rok navštíví naše kina.
     
  • Režisér Jurského světa a spolurežisér Jurského světa 2 Colin Trevorrow slibuje, že sequel bude více strašidelný a napínavý.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku