Ohlédnutí #30/2016

21. srpna 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #30/2016

Opět vás zdravíme u nového nedělního Ohlédnutí, ve kterém vám S4TW s jardoomem servírují komiksové novinky, drby a další informace. Tento týden bude o dalších zprávách z nového Homecoming Spider-Mana, probereme nadcházející sequel Deadpoola a mimo Marvel se samozřejmě také podíváme, takže neotálet a číst.

Knihy Dobrovský

Fox nesouhlasí s Timem Millerem

V minulém Ohlédnutí jsem vás informoval o tom, že Tim Miller, režisér Deadpoola a také jeho nadcházejícího sequelu, chce ve filmu vidět Cablea a Dominu. Fox ale nesouhlasí s obsazením herců, které Miller navrhuje.

Do role Cablea chce Miller obsadit herce Kylea Chandlera. Fox ale trvá na tom, aby se do castingu dostal fanoušky doporučovaný Liam Neeson. Fox teď nyní intenzivně jedná s Millerem, který ustoupit nechce a dokonce hrozí, že od projektu odstoupí.

Miller měl totiž při natáčení Deadpoola naprosto volné ruce a Fox jen financoval myšlenky, které on a Ryan Reynolds vyplodil. Myslím, že toto duo vymyslelo výborného filmového Deadpoola a za to jim musí být Fox vděčný. Nyní to ale vypadá, že chce mít Fox vše pevně ve svých rukou a to mění celou situaci.

Připomeňmě si reboot F4 a to jak tenhle snímek dopadl. Po vší té kritice, která se na Joshe Tranka snesla, se tento režisér vymluvil právě na svázané ruce Foxem, který změnil podobu celého filmu a nenechal jeho tvůrčí tým pracovat jen s jeho vizemi. Aby tedy náš milovaný Deadpool nedopadl podobně.

Člen Justice League ve filmu The Flash

Flash nebude jediným členem Justice League, který se objeví ve svém filmu v roce 2018, jelikož se pro tento kousek počítá i s Cyborgem. Tento týpek, kterého hraje Ray Fisher, se poprvé objevil v letošním Batman v Superman: Dawn of Justice a uvidíme ho i v příštím roce ve filmu Justice League.

Rozsah role Fishera ve filmu The Flash není ještě známý. Každopádně samotná jeho účast je jasným signálem, že se DC snaží o propojenost svého universa – a pro samotného Cyborga se jedná o vybudování jeho postavy ještě předtím, než se objeví ve svém vlastním filmu v roce 2020.

Nicméně je nutné tuto informaci brát jako nepotvrzenou, jelikož sám režisér Fumuyiwa tweetoval a odpověděl na tyto spekulace neutrálně. Konkrétně napsal: "Říká kdo?"

Naopak Flash měl překvapivé cameo ve filmu Suicide Squad, o kterém jsme se dozvěděli jen několik týdnů před vydáním filmu.

Režisér, Rick Fumuyiwa, naplánoval začátek natáčením Flashe na konec tohoto roku. Začínat se bude v Londýně a film přijde do kin 16. března 2018.

Penn Jillette bude psát Spider-Man / Deadpool

Známý kouzelník, komiks a autor, Penn Jillette, si vyzkouší psaní komiksu Spider-Man / Deadpool. To ovšem není vše, Jillette bude v tomto čísle komiksu i vystupovat se svým dlouholetým parťákem Tellerem a společně budou v týmu se Spider-Manem a Deadpoolem. Tento komiks bude kreslit  Scott Koblish.

“Musel jsem to osladit aspoň na dvě / tři vteřiny,” vtipkuje Penn. “Říkám, která kniha by mohla být víc vzrušující?... Ze všech postav, které vystupují v komiksu nemůžete dostat lepší, než je Deadpool a Spider-Man. Je to sen, který se stal skutečností.”

Kouzelník také zažertoval, že podepsal práva na to, aby své vlastní postavě zajistil, že zůstane oporou Marvel Universe.

Jillette již dříve psal komiks, včetně příběhů v rámci Detective Comics či Dark Horse Presents.

Jillettův příběh se objeví v komiksu Spider-Man / Deadpool #11, který vyjde v listopadu.

Hraný film Bleach je ve vývoji

Hraný film, který bude adaptací komiksu Bleach, jenž napsal Tite Kubo, je ve vývoji a aktivně se na něm pracuje. Film je naplánován na rok 2018, v hlavní roli bude Sota Fukushi, který si střihne Ichiga, režii bude mít na starost Shinsuke Sato. Sato režíroval I film Gantz – opět se jedná o adaptaci populární mangy.

Bleach má již jednu adaptaci, jednalo se anime seriál, který běžel v Japonsku dlouhých 8 let a později se objevil I na stanici Cartoon Network.

Homecoming Spider-Man nejspíš obsadil Mary Jane

Dlouhou dobu se spekuluje o tom, která role čeká na mladou hvězdu Disney Channelu Zendayu Coleman v nadcházejícím snímku Spider-Mana. Ta je na seznamu herců již nějakou dobu a dokonce už byla i několikrát vyfocena při samotném natáčení. Nyní ale The Wrap hlasí, že se tato devatenáctiletá mulatka stane novou Mary Jane Watson.

Tato herečka byla na seznamu herců zapsána jako herečka pro charakter jménem "Michaelle", zjistilo se ale, že je toto jméno postavy falešné a Marvel si nechával eso v rukávu. The Wrap tvrdí, že existuje několik důkazů a indícií, které naznačují, že se právě Zendaya stane MJ. Tato zpráva ale zatím není potvrzená ani Marvelem, Sony či herečkou samotnou.

Připomínáme, že snímek režiséra Jona Wattse vletí do kin na začátku července příštího roku.

Bleskovky

 • Harley Quinn a Deadshot jsou nyní mezi hratelnými postavami pro nadcházející gamesu Injustice 2.
   
 • Vin Diesel potvrdil to, co víceméně už všichni fanoušci MCU ví. V jednom live chat interview tento dabér Groota potvrdil, že členové týmu Guardians of the Galaxy budou hrát v Avengers: Infinity War.
   
 • Batři Russové si hrají s myšlenkou možné Squrrel Girl, ke které nedávno vyjádřila své sympatie herečka Anna Kendrick, která řekla, že by si ráda tuto hrdinku zahrála.
   
 • Producent seriálového Flashe řekl, že máme očekávat návrat Zooma jako Black Flashe.
   
 • Michael Pena bude opět jednou z hlavních postav připravovaného Ant Man sequelu. Ve snímku Ant Man and the Wasp ho opět uvidíme jako Langova kriminálního pobočníka Luise.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz