Ohlédnutí #27/2016 - SDCC Speciál

24. července 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #27/2016 - SDCC Speciál

Dnešní Ohlédnutí bude v rytmu právě probíhajícího Comic Conu v San Diegu. Tento největší Comic Con opět přináší mnoho a mnoho komiksáckých informací a proto je tento díl takovým Speciálem v duchu všeho, co tato komiksová událost přinesla. S4TW a jardoom mají nachystány trailery a promo fotky, ke kterým doplňují ty nejzásadnější informace. V dnešním Ohlédnutí #27 je prostě co číst a věřte, že budete koukat. Projedeme vše od Marvelovských serošů, přes DC filmy a aby náš web nebyl pozadu, tak padne slovo i na Pokémony.

Knihy Dobrovský

Nový hraný film Pokémonů

Mánie okolo Pokémonů dosáhla svých výšin díky nedávno vydané hře Pokémon Go. Aby jste si nemysleli, tak Pokémoni se objevili i v mnoha komiksech, povětšinou se samozřejmě jednalo o mangu. Tentokrát nás bude čekat hraný film.

V návaznosti na předchozí zprávy, Legendary Entertainment potvrdili, že získali dohodu, která jim dovoluje produkovat hraný film o Pokémonech, který bude založený na postavě Detective Pikachu. I když je tato postava mimo Japonsko poměrně neznámá, tak se nedávno objevila ve hře na Nintendo 3DS. Hra nesla název Great Detective Pikachu.

Jelikož nikdo neví, jak dlouho tato mánie vydrží, tak Legendary chtějí pracovat opravdu rychle a začnou na filmu pracovat již v roce 2017.

Daredevil dostane třetí řadu

Třetí sezóna Daredevila od stanice Netflix byla potvrzena Marvelem na Comic-Conu v San Diegu. Šéfdesinger Marvelu, Joe Quesada, učinil překvapivé oznámení na konci panelu “Luke Cage”.

A dokonce je již venku i teaser ke třetí řadě:

 

Kdy bude mít tato sezóna premiéru, to zatím nebylo oznámeno. Ale je dost možné, že nebude trvat dlouho, než se tomu tak stane.

Luke Cage a jeho trailer

Konečně byl zveřejněn první trailer k seriálu Luke Cage, který bude vysílán na stanici Netflix. Ostatně to všichni čekali, že se tomu tak stane právě na Comic-Conu.

No, podívejte se sami, jak to vypadá:

 

První sezóna seriálu Luke Cage bude mít 13 epizod a svůj debut na Netflixu si odbude 30. září. Po úžasném Daredevilovi a velmi povedené Jessice Jones se máme opravdu nač těšit!

Iron Fistův Teaser Trailer

Marvel si panely svých Netflixáckých seriálů opravdu užívá a důkazem je také teaser trailer na jejich připravovaného Iron Fista v podání Finna Jonese, který tímto doplňuje čtvrtého člena teamovy The Defenders.

Quasada k tomuto seriálu prozradil, že Iron Fist se postaví více protivníkům, než všichni ostatní Netflix hrdinové. Všeho se ale dočkáme až v příštím roce, takže se nechme překvapit.

Kong Island Trailer

WB díky své Godzille(2014) odstartovalo hon za soubojem velikánů. V našich Ohlédnutích o tom již mnohokrát padla řeč. Godzille se v příštím roce na stříbrném plátně zrodí protivník a tím bude King Kong v jeho snímku Kong: Skull Island, ke kterému vyšel na Comic Conu trailer.

Film v hlavních rolích obsadí Loki a Captain Marvel společně s ředitelem Furym. Komu tento hlavolam nedošel, tak znovu a pořádně. V hlavních rolích  Tom Hiddleston, Brie Larson a Samuel L. Jackson.

Co bude dál? No po premiéře King Kongova rebootu si rok počkáme a to na Godzillí sequel, jehož režii si opět střihne Gereth Edwards, který dostal těžký úkol. Tím úkolem je připravit druhé Godzille pevnou půdu pod nohama, díky které ustojí vpád King Konga do jejího teritoria, ke kterému dojde v roce 2019.

Justice League

Konečně je to tady! WB a DC nám ukazalo podobu toho, na čem bude stavět svůj filmový svět. V příštím roce se do kin dostane dlouho očekávaný první snímek Justice League a v San Diegu byla k vidění první oficiální promo fotka všech členů této nadcházející týmovky.

Promo fotka ale nebyla jedinným překvapením které DC Justice League panel přinesl. Snad všechny totiž zajímal vzhled Flashe a Cyborga, který díky fotce již známe. Obrovským překvapením byl ale první cinematic trailer, který toho ukázal opravdu hodně. Trailer ukázal právě Flashe a Cyborga ještě o chlup víc a myslím, že je teď všem jasné, jak obrovská to bude záležitost, až do kin v listopadu příštího roku tenhle film nahučí.

Wonder Woman Trailer

Aby toho nebylo ze strany DC málo, tak příznivce svého Cinematic Universa lákají další velkou věcí. V San Diegu byl totiž zveřejněn trailer, kterým WB dokazuje, že to s jejich superhrdinskou filmovou osvětou myslí opravdu vážně.

Homecoming Spider-Man 

Ačkoliv se Homecoming Spider-Man natáčí teprve krátce, Marvel nemohl zůstat o tomto tématu ticho a na Comic Conu ukázal aspoň pár záběrů, které ale nejsou zveřejněny online a prý se jednalo o SDCC exlusivitu jen pro samotné návštěvníky Comic Conu.

Každopádně aspoň něco se k našemu zraku dostalo a konkrétně se jedná o první promo art, na kterém je k vidění Vulture.

Bleskovky

 • DC s WB vydalo trailer k jejich Lego animáku The LEGO Batman Movie, který se v kinech objeví 10. února 2017.
   
 • Marvel potvrdil, že byla do role Captain Marvel obsazena Brie Larson. Snímek vletí do kin 8. března 2019.
   
 • Marvel Studios vytvořilo své nové cinamatic logo. K vidění je zde.
   
 • DC vydalo final trailer k Ayerově záporácké týmovce Suicide Squad. Tento snímek už není zapotřebí přípomínat a to také proto, že má svou premiéru již za necelé dva týdny.
   
 • CWtv s DC ve svém panelu lákají na novou sérii Flashe, která bude naprosto zlomová a podle samotného názvu "Flashpoint" se není ani čemu divit. Flashpoint byl totiž obrovským milníkem v DC komiksech a tak tomu bude také v seriálu. Ten ve své třetí sérii přinese také nového Flashe, Wallyho Westa. Trailer zde.
   
 • V minolosti padlo slovo na novou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ve které by se měl objevit Ghost Rider. Tato informace se díky SDCC nakonec potvrdila. Pravdou ale je, že nepůjde o původního Ghost Ridera na motorce, nýbrž o Ghost Ridera Robbieho Reyese, který je ve světě Marvelu celkem nováčkem. Robbie osedlá svého pekleného Mustanga posedlého duchem jeho strýce.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz