The Avengers: Superhrdinové mají miliardu!

13. května 2012 Wanda Diskuze (1)

Avengers zdolali miliardu během druhého víkendu!

The Avengers: Superhrdinové mají miliardu!

Přišlo to dřív než se očekávalo. Avengers dosáhli na vysněnou miliardu za 19 dní od své premiéry! Takový start snad nikdo nečekal, i když v závěru tohoto týdne se začaly objevovat názory, že v neděli by tato hranice mohla být překročena. Většina však zastávala názor, že bude pokořena v pondělí nebo úterý. Nakonec se tedy Avengers v neděli dočkali 373,3 milionů dolarů z Ameriky a 628,9 milionů dolarů ze zbytku světa.

Knihy Dobrovský

V žebříčku nejvyšších výdělků celosvětově jsou Avengers těsně před prahem první desítky. Konkrétně jsou na 11. místě, před TDK a za Alenkou v říši divů. Při bližším pohledu můžeme zjistit, že Avengers určitě budou v žebříčku ještě postupovat. Předpokládame-li, že Avengers překonají Star Wars, Piráty, Toy Story i Pána prstenů spolu s Transformery a Harry Potterem (rozdíl přibližně 320 milionů), máme tu fantastické třetí místo. Na Titanic, který znovu zavítal do našich kin, se asi dotáhnout nedokáže, takže na ještě vyšší příčku můžeme doufat třeba u dvojky.

 

Čtěte také: Avengers trhají jeden rekord za druhým

 

Krom toho si film zapsal další rekord. Tento víkend vydělal 103 milionů dolarů a zapsal se tak na první příčku v žebříčku nejvýdělečnejších druhých víkendů. Díky tomu Avengers mají na kontě už přes 30 rekordů.

 

U jakého čísla asi skončí? To se teprve uvidí, ale určitě to bude pořádná suma.

O autorovi

Wanda
Wanda

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

FloTin8 Offline
FloTin8 13/05/2012 (13. května 2012)
Super, a DC furt spí. Už by mohli rozject ty svoje potvrzené projekty: Justice League, Wonder Woman a Flash.
Minotaur.cz