Marvel s Foxem něco kují

27. června 2016 jardoom Diskuze (1)
Marvel s Foxem něco kují

Když jsem nedávno psal takové menší zamyšlení nad filmovým crossoverem mezi Marvelem, Sony a Foxem, nevěděl jsem, jak moc se motám kolem horkého tématu. Kdo mou úvahu nečetl, může chybu napravit zde. Ta úvaha přinesla mnoho reakcí a ať už jsou na kladné či záporné vlně, jedno je teď jisté, daleko od pravdy jsem nebyl. 

Knihy Dobrovský

Toto moje prohlášení berte s jistou rezervou, protože nic oficiálního se něděje. Pravdou ale je, že Foxu leží Marvel v žaludku a Marvelu vrtá Fox hlavou. Po tom, co se na svět začátkem tohoto roku podíval Deadpool, bylo všem jasné, že tento maník od Foxu prostě do X-Meního Universa zapadá a vždy zapadat bude. Autoři snímku a vedení Foxu si ale hraje s myšlenkou, že by byl Deadpool vhodným kandidátem pro Team Up s postavami Marvel Studios

Konkrétně je zajímal Spider-Man od Sony, který se nyní připojil do Marvel Cinematic Universe a to znamená, že se dohoda mezi utrápeným Sony, které si nevědělo se Spider-Manem rady, stává nemožnou. Pokud by totiž Sony pozastavilo Amazing Spider-Mana a Marvel nevyužil tohoto nezdaru ve svůj prospěch, měl by Fox jedinečnou šanci přetáhnout na svou stranu Spider-Mana, kterému by drsný Deadpoolovský kabátek možná sedl.

Tohle se ale zamotalo právě tím, že Sony začalo spolupracovat s Marvel Studios a filmové projekty tedy budují spolu. Kevin Smith má ale v Marvelu i Foxu několik pacholků, kteří mu donáší věrohodné informace a na základě těchto zjištění se vyjádřil takto:

"Slyšel jsem od několika mých zdrojů, mých malých ptáků, že Marvel a Fox spolu komunikují a Fox dokonce projevuje obrovský zájem. To co Marvel započal se Sony vůbec nebylo špatné a podobně to cítí Fox. Myslím, že jsme od toho jen pár let. Je to možné, jen to bude trvat."

Díky několika dalším zdrojům se během poslední doby dostalo na povrch hodně informací, které říkají, že Fox opravdu tlačí na Marvel a snaží se navázat reálnou spolupráci. Někdo tento tlak odůvodňuje tím, že Fox zatím neplánuje další X-Mení film a dokud je Wolverin 3, Gambit a New Mutants ještě v předprodukci a produkci, snaží se Fox nacpat do těchto jejich projektů potřebné věci pro provázání jejich vesmíru s tím od Marvelu.

Nikdo ale neví, jak se k tomu staví Marvel a ten také o plánech po Infinity Wars zatím mlží. Jak to je, o tom zatím ví jen Fox a Marvel, potažmo Sony, které do toho také fušuje. Jisté je jen to, že je mnoho způsobů, jak tuhle spolupráci vytvořit. Chtějí to fanoušci, chtějí to samotní herci a chce to i jistá část producentů, režisérů a herců. Tak proč do toho nejít. Obohatit svět MCU o Mutanty, to by byla naprostá paráda.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 28/06/2016 (28. června 2016)
Všechno jde podle našeho plánu :-D
Minotaur.cz