Ohlédnutí #23/2016

26. června 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #23/2016

S4TW s jardoomem už mají hotovo a to znamená, že je opět připraveno nedělní Ohlédnutí. O čem to bude tento týden? To si sami přečtete, ale zaručuji, že dnešních šest velkých témat vás určitě bude zajímat.

 

Knihy Dobrovský

Animovaný Spider-Man našel režiséra

Sony Pictures sice svého filmového Spider-Mana připojil do MCU, ale to neznamená, že se Spider-Manem skončil. Nyní totiž Sony finišuje v přípravách pro produkci jejich Spider-Maního animáku, který bude od MCU naprosto oddělen.

Nyní Sony prozradilo, že je již krůček od startu samotné produkce a to hlavně proto, že se konečně našel režisér, kterým bude Bob Persichetti. Tento projekt bude pro Persichettiho prvním celovečerákem, to ale neznamená, že je to nějaký zelenáč. Pracoval na projektech jako Kocour v Botách nebo Malý Princ a to jsou výborné snímky.

Scénář sepsal Phil Lord a podle prvních zpráv se má příběh motat kolem Milese Moralese, což není až tak špatný nápad, protože animovaný seriál s tímto Spider-Manem dopadl dost dobře. Tato zpráva ale není oficiálně potvrzená, takže ještě čekáme na vyjádření samotného Sony nebo někoho ze štábu. Film by se měl k divákům dostat na přelomu roku 2017/2018.

CGI Cyborg

Ve snímku Dawn of Justice bylo k vidění cameo Cyborga, kterým nám WB představilo, jak by mohl přibližně vypadat. Herec Ray Fisher, který si Cyborga zahraje, jako jedinný na place nebude mít oblek a jeho robotí tělo bude naprosto celé prací CGI.

Někdo myslel, že robo oblek Batmana byl také prací CGI ale kdepak, Affleck opravdu nosil 17kg vážící kolos, který poté počítačově doupravili v postprodukci. Podobně měl dopadnout také Cyborg, nakonec je ale vše jinak a Ray Fisher po place běhá v motion capture obleku, díky kterému ve finále v produkci vytvoří Cyborga z 91% pomocí CGI. 

Fisher vlastně této postavě propůjčil jen tvář a to doslova. Cyborg je součástí filmu Justice League a ten v letí do kin koncem příštího roku. 

Ghost Rider v Agents of S.H.I.E.L.D.?

Jakmile se na světlo světa dostal první promo art k nové sezóně Agentů SHIELDu, na kterém byl vidět ohnivý řetěz v logu seriálu, okamžitě se na svět dostalo mnoho teorií, které fanouškům naznačovaly, že se v seriálu objeví Ghost Rider.

Fanoušci Ghost Ridera vidět chtějí a dokonce už si i vybrali herce, kterým by měl být Norman Reedus. O tomhle už se psalo v jenom z posledních Ohlédnutí. Pravdou ale je, že řetěz v plamenech nemusí vůbec znamenat Ghost Ridera, ale do seriálu může opět zavítat Hellfire. Zatím ale Marvel mlží a věříme, že si tohle eso nechá v rukávu až do Comic Conu v San Diegu, který se bude konat příští měsíc.

Mýty se vrátí jako Everafter

Fables (Mýty) sice skončili s číslem #150, ale vesmír, který tento komiks vytvořil bude pokračovat i nadále, jelikož Vertigo plánuje rozjet sérii Everafter: From The Pages of Fables, novou sérii na pokračování od tvůrců Fables: Wolf Among Us. Čili scénář bude mít na starost dvojice Matthew Sturges a Dave Justus, kresbu Travis Moore a obálky Tula Lotay.

Everafter se zaměří na organizaci The Shadow Players, která kontroluje magii v kouzelném post-Fables světě.

“Everafter je špionážní thriller, kde vystupuje skrytý operační tým, jehož úkolem je zachránit  tento nový magický svět před sebou samým,” vysvětluje spolu scénárista Dave Justus. “Tento příběh má jedinečný Vertigo nádech, naplněný zvraty, zradou a agenty, kteří jsou ochotni dát své životy za (vílí) královnu a zemi (skřítků)!”

“Vždycky jsme nesnášeli ten pocit, když jsme se dostali na konec skvělé knihy a přemýšleli jsme: ‘Ale co bylo dál?’” Řekl spoluautor scénáře Matthew Sturges. “Bill Willingham zasadil tolik semínek v posledním sešitě série Mýty [Fables], že pro nás bylo nemožné nechat je ležet ladem.”

Everafter: From The Pages of Fables začne vycházet v září.

CW DC-verse bude mít svůj Flashpoint

Na konci druhé sezóny seriálu Flash cestoval Barry Allen zpět v čase, aby mohl zachránit život své matce. Když se vrátil zpět do své doby, tak bylo evidentní, že se vrátil do zcela jiného světa, zcela změněného. To samé se odehrálo v komiksovém příběhu Flashpoint.

Nyní hvězda seriálu, Grant Gustin, potvrdil na svém twitteru, že premiéra třetí řady seriálu Flash se bude skutečně jmenovat Flashpoint.

Díky komiksu Flashpoint došlo k oživení a totálnímu restartu DC Universe a dal vzniknout New 52. Stejnou metodu možná chce použít i CW, jelikož bude muset nějak zakomponovat Supergirl do svého světa, která se přesunula ze stanice CBS právě na stanici CW.

Více podrobností se určitě dozvíme 4. října, kdy má premiéru třetí řada seriálu Flash.

Star Wars herečka jako Vixen

Herečka ze Star Wars: The Force Awakens, Maisie Richardson-Sellers, byla obsazena do role Vixen v seriálu DC’s Legends of Tomorrow, který běží na stanici CW. Richardson-Sellers bude hrát Amayu, babičku Amayi, kterou ztvárnila Megalyn Echikunwoke (ta se objevila v pár epizodách seriálu Arrow a ve vlastním kresleném seriálu).

Jelikož DC’s Legends of Tomorrow je známé především svým cestováním v čase, tak to určitě nebude problém. Tato role sice byla původně nabídnuta Megalyn, ovšem ta má velmi nabytý kalendář a tak musela odmítnout.

Maisie Richardson-Sellers si střihla malou roli ve SW: The Force Awakens jako Korr Sella, lépe je ovšem známá díky své roli v seriálu The Originals (CW) či seriálu Of Kings and Prophets (ABC).

DC’s Legends of Tomorrow se vrátí se svou druhou řadou 13. října.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku