Iron Man 3: První detaily o filmu

13. května 2012 cvasenda Diskuze (2)

Iron Man si na pomoc nezavolá nikoho z Avengers!

Iron Man 3: První detaily o filmu

Časopis Empire nedávno mluvil s Kevinem Feigem, prezidentem Marvel Studios, který jim prozradil několik zajímavých informací o připravovaném filmu Iron Man 3. Nešel však příliš hluboko, takže pouze naznačil, kam se bude Iron Man ve svém třetím pokračování ubírat.

Knihy Dobrovský

Feige se zmínil o tom, že tvůrci filmu se budou snažit Tonyho Starka, coby Iron Mana, izolovat od týmu Avengers tak, aby mu nemohli přijít na pomoc. Nečekejte tedy, že Iron Man pískne a přiletí Thor. Tony v tomto filmovém pokračování nebude mít přístup téměř k ničemu. Marvel nyní chce Iron Mana, obrazně řečeno, zpět do jeskyně (Iron Man). V prvním filmu byl totiž Tony na výrobu prvního prototypu de facto sám a nikdo mu nemohl pomoci. Bude se muset soustředit na svůj intelekt, aby sám sebe z této situace dostal. Nebude volat Thora ani Kapitána Ameriku, nezmáčkne tlačítko a nepřiletí helikoptéra. Toto pokračování bude přesným opakem Avengers.

 

Film Iron Man 3 se začne natáčet ještě letos a v kinech se ho dočkáme v roce 2013. Na místo režiséra tentokrát nezasedne Jon Favreau, nýbrž Shane Black.

 

Co si o tomto "izolovaném" Iron Manovi myslíte vy?

O autorovi

cvasenda
cvasenda

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Morzael Offline
Morzael 13/05/2012 (13. května 2012)
Jako určitě to bude pro Tonyho zase zajímavá výzva... na druhou stranu jsem se ale těšil na přehlídku nových parádních hračiček ze Stark Industries :-D
Luxor Offline
Luxor 13/05/2012 (13. května 2012)
Iron Man jako Robinson Crusoe? Proč ne. Spolíham na Shana Blacka, doufám že mě nesklame.
Minotaur.cz