Ohlédnutí #22/2016

19. června 2016 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #22/2016

Nedělní Ohlédnutí je tady a tento týden vám jardoom se S4TWem prozradí, kdo si zahraje Supermana v Supergirl. Prozradíme, který herec se připojil k filmovému castingu pro Homecoming Spider-Mana a řeč bude i o post secret wars Marvelu a také o DC Rebirthu. K tomu také přihodíme nějakou tu bleskovku, takže je opět co číst.

Knihy Dobrovský

Superman nalezen

Televizní seriál Supergirl, který díky CBS vtrhl do našich televizí, se těší velkému úspěchu. Ačkoliv jsou recenze rozporuplné, produkce první řadou nekončí a již delší dobu se pracuje na připojení Supergirl do televizního superhrdinského světa CW. V tomto bodě je již jasné, že si Supergirl střihne crossover s Flashem.

Druhá série Supergirl ale přinese také Supermana a to je bomba, která nyní obletěla internet, protože už známe jméno herce, který si jej zahraje. Tímto šťastlivcem se stal Tyler Hoechlin, jehož největším hereckým výkonem byla role v seriálu Teen Wolf.

"Chtěl bych pracovat s Tylerem navěky. Pracovalo se s ním perfektně, protože Tyler je Superman. Jsem rád, že můžeme přidat tohoto herce k odkazu této kultovní postavy"  Greg Berlanti

Připojení Supermana k seriálové Supergirl nenabízí jen další charakter pro tento seriál. Pokud budou ohlasy kladné, tak může přijít jeho solo projekt. Další možností je také jeho uplatnění v Legends of Tomorrow. Tento seriál sice běží v seriálovém světe CW, ale jak již víme, Supergirl do tohoto světa nakonec zapadne také.

Bruce Wayne dostane, co si zaslouží

Co si Batman zaslouží? To je otázka, kterou si položil spisovatel Tom King a zároveň si na ni i odpověděl. Díky komiksu Rebirth’s Batman se to dozvíme i my.

King, který se proslavil díky příběhům Grayson, Omega Man nebo Robin War, si odbyl svůj debut jako scénárista Batmana tento týden první číslem série Batman. Zkušenosti s Batmanem už také má, dokonce společně se Scottem Snyderem napsal předchozí Batman: Rebirth #1. King potvrdil, že Batman #1 napsal ještě před tím, než napsal Batman: Rebirth #1.

Tom tvrdí, že svého Batmana plánuje jako trilogii ve stylu původních Star Wars. S tím, že má jasnou vizi toho, co ve skutečnosti Gotham City je a navíc chce hojně využít klasické padouchy, především ty kultovní, které známe třeba z Temného rytíře.

Donald Glover si zahraje ve filmu Spider-Man: Homecoming

Donald Glover byl obsazen do, zatím, neznámé role nadcházejícího filmu o Spider-Manovi. Samozřejmě se jedná o film Spider-Man: Homecoming od Sony Pictures. Zatím nebyly zveřejněny žádné detaily ohledně jeho role, ale tento herec již dříve daboval postavu Milese Moralese v animovaném seriálu  Ultimate Spider-Man. Navíc byl hlavní inspirací při vytváření Moralese pro komiks (podobně jako Samuel L. Jackson pro Furyho).

Glover byl také na sociálních médiích v jedné kampani prosazován, aby hrál Petera Parkera v tehdy restartovaném Spider-Manovi, kterého si nakonec zahrál Andrew Garfield. Sice si nakonec tuto roli nevyzkoušel, na druhou stranu se jím nechal inspirovat Brian Michael Bendis a vytvořil postavu Moralese.

Spider-Man: Homecoming bude v kinech 7. července 2017.

Hulk v novém Civil Waru

Snad v každém posledním Ohlédnutí padla řeč na komiksový Civil War 2. Tentokrát ho neprobereme tak podrobně a spíš trošičku nakoukneme pod pokličku nového čísla, do kterého se nyní začal angažovat sám Hulk.

V nočním live chatu pro ABC News se šéf editor Marvelu Alex Alonso zmínil, že Hulka uvidíme ve třetím čísla Civil Waru II. Všichni víme, že po posledním Secret Wars se Hulkem stal Amadeus Cho. Tento Hulk ale zůstane v klidu a k nynější superhrdinské politické rozmíšce se připojí starý dobrý Bruce Banner.

Ještě není jasné, jak tento velikán zasáhne do eventu a ani nevíme, co ho k tomu povedel, Alex Alonso ale potvrdil, že Bannera uvidíme také v sedmém čísle The Totally Awesome Hulka, které snad vysvětlí, jak je možné, že se z Bannera opět stala totální běsnící bestie, kterou vidíte na obrázku z previewu.

Bleskovky

  • Wonder Woman ve svém filmu nebude mít své legendární neviditelné letadlo.
     
  • Marvel produkuje nového videoherního Spider-Mana. Podle samotného Marvelu k tomuto hernímu počinu časem přibude další várka superhrdinských gamesek, které prý budou epické

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku