Ohlédnutí #18/2016

22. května 2016 S4TW Diskuze (2)
Ohlédnutí #18/2016

Chcete vědět, kdo si možná zahraje v sequelu Deadpoola, nebo jak to vypadá s dalším Transformeřím filmem? Tohle jsou jen střípky informací z nového Ohlédnutí, které pro vás nachystalo redaktorské duo ve složení S4TW a jardoom. Nové Ohlédnutí, za tímto komiksovým týdnem, je venku!

Knihy Dobrovský

Transformers 5 má podtitul

Transformeří mánie pokračuje a po čtvrtém filmu, který odstartoval druhou trilogii lidé pořád nemají dost. Proto se také začátkem příštího měsíce začne, v Michiganském městu Detroit, natáček již pátý snímek s podtitulem The Last Knight, který by měl do kin vletět přesně za rok od první klapky.

Paramout Pictures oznámil, že si Mark Wahlberg zopakuje svou roli Cade Yeagera. Scénář k filmu sepsal Art Marcum což je osoba, která napsala jak prvního filmového Iron Mana, tak například Punisherův snímek War Zone z roku 2008.

Ron  Perlman v další komiksovce?

Vetřelec, Star Trek X, Blade 2 nebo Hellboy... To jsou všechno komiksovky, ve kterých si tento skvělý herec zahrál. Připočíst můžeme ještě krátkometrážního Punishera nebo úžasný Del Torrův scifi akčňák Pacific Rim.

Po neúspěšné Perlmanově snaze o třetího Hellboye se ale začal angažovat jinde a táhne do boje o roli v sequelu Deadpoola. Nedávno jsem psal, že Stephan Lang projevil zájem o roli Cablea, který se má v pokračování Deadpoola objevit. Ron Perlman se ale probral ze smutečního obřadu, ve kterém pohřbil své poslední naděje na záchranu Hellboye a z plných sil začal usilovat o tuto roli. Fan art nad tímto odstavcem jistě dokazuje, že je to vhodný adept.

Zájem u tuto roli je veliký. Kromě Langa a Perlmena se ještě mluví o možném obsazení Dolpha Lundgrena nebo Liama Neesona, jejiž fan art jsem pro vás také obstaral. Samožřejmě že je ve hvězdách, jak nakonec Cable bude vypadat. Studio se může rozhodnout úplně jinak a angažování všech adeptů bude naprosto zbytečné. Jedno je ale jisté, bude to určitě velké!

Stan Lee přijede naposled na Comic Con

Stan Lee, legendární spolutvůrce mnoha marvelovských postav a to těch nejdůležitějších, jako jsou třeba Avengers, X-Meni či Fantastic Four, se zúčastní Comic Conu v New Yorku. Tentokrát to však bude jeho poslední účast. NYCC proběhne 6. až 9. října.

Ačkoliv zatím neznáme podrobnosti ohledně jeho vystoupení, tak je jisté, že to bude vystoupení poslední na Conu. Již dříve Lee upozornil, že jeho účast na podobné události, ovšem v Kanadě, 2016 Fan Expo Canada, je jeho poslední vystoupení v Kanadě. Tato událost proběhne od prvního do čtvrtého září. V Evropě se naposledy objevil v rámci London Film & Comic-Con v roce 2014.

Lee, kterému je již 93 let, má také vlastní událost, která nese jeho jméno, Stan Lee’s Comikaze. Ta se bude konat od 28. do 30. října v Los Angeles.

Chystá se remaster her Batman: Arkham

Warner Bros. Interactive Entertainment a DC Entertainment společně oznámili vydání Batman: Return to Arkham. Bude se jedná o nový balíček, který bude obsahovat již starší kousky, ovšem v novém kabátku. Konkrétně se jedná o Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City, což jsou dva tituly, které byly velmi oblíbené na předešlých generacích herních konzolí.

Oba remastery si budeme moci zahrát nejen na Playstation 4, ale také na Xbox One, přičemž bude použit Unreal Engine 4. Remaster si vezme na starost společnost Virtuos a mi si díky tomu dopřejeme možnost zahrát si první dva tituly ze světa Batman: Arkham a to včetně všech bonusů z GOTY edice a DLCéček z obou her. Zároveň dostaneme lepší grafiku, zlepšení modely, prostředí, osvětlení, efekty a shadery.

Batman: Return to Arkham bude k dispozici již od 26. července za doporučenou cenu $49.99/€49.99.

Společný crossover Supergirl, Flash, Arrow a Legends of Tomorrow

Již v prosinci letošního roku se dočkáme opravdu mega crossoveru a to díky stanici CW, který nám přinese příběh, ve kterém bude vystupovat Arrow, Flash, hrdinové Legends of Tomorrow a navíc i Supergirl.

Již totiž bylo potvrzeno, že se Supergirl od letošního podzimu stane majetkem CW a zároveň i součástí jeho superhrdinského světa. Tento seriál tak dostává druhou šanci (kdy na stanici CBS neuspěl) a zároveň dostane šanci i velký crossover, ve kterém se objeví hrdinové ze všech čtyřech seriálů.

“Jen si zkuste představit, jak asi bude vypadat náš superhrdinský crossover, který se objeví již v prosinci,” nadšeně říká Pedowitz, ředitel stanice CW. “Bude to náš vůbec největší crossover.”

Zatím sice není známo, jaké bude datum premiérových dílů nových řad těchto seriálů či samotného crossover, ale zato již víme, ve které dny seriály poběží a jaké budou jejich časy.

Pondělí 20:00-21:00 – Supergirl

Úterý 20:00-21:00 – The Flash

Středa 20:00-21:00 – Arrow

Čtvrtek 20:00-21:00 – DC’s Legends of Tomorrow

Bleskovky

  • Kevin Feige potvrdil, že Thor: Ragnarok bude bez účasti Natálie Portman. Prostor nedostane kvůli tomu, že se většina děje bude odehrávat ve vesmíru.
     
  • Robbie Margot opět v roli Harley Quinn? Tato kráska se nedávno nechala slyšet, že WB mluví o nové komiksovce, ve které by se měla Harley objevit. Nejedná se prý ale o sequel Suicide Squad a máme se dočkat postav jako Huntress, Black Canady či Catwoman a Poison Ivy. O budoucnosti tohoto projektu bude rozhodovat úspěšnost sprnového Sebevražedného oddílu.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

jardoom Offline
jardoom 22/05/2016 (22. května 2016)
Odpověd na #7042 příspěvek od erini22
Ja by som chcel aby hral Cabla, Dolph Lundgren.
Jsem rád, že má někdo stejný názor jako já :D Já si ale nemužu vybrat mezi Lundgrenem a Perlmanem.. Neesona a Langa jsem hned zavrhl 
erini22 Offline
erini22 22/05/2016 (22. května 2016)
Ja by som chcel aby hral Cabla, Dolph Lundgren.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku