Ohlédnutí #17/2016

15. května 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #17/2016

Nedělní ohlédnutí k našemu webu prostě patří a proto ani tentokrát nebude chybět toto pravidelné shrnutí událostí, které přinesl uplynulý týden. Tentokrát vám S4TW a jardoom prozradí, že Trankova F4 možná dostane druhou šanci, dále si řekneme, jak vypadá nový komiksový Civil War a také vám prozradíme, kdo se objeví v novém filmu New Mutants. To ale není zdaleka vše, takže se pusťte do čtení, ať vám nic neunikne.

Knihy Dobrovský

F4 se dočká sequelu

Producent restartované týmovky Fantastic Four, Simon Kinberg se nechal slyšet, že má v plánu začít pracovat na pokračování filmové Fantastické Čtyřky z minulého roku. V rozhovoru pro Den of Geek se rozpovídal mnohem více.

"Náš film z loňska nebyl dobrý film. Svět hlasoval a myslím, že hlasoval správně. Bohužel nemůžeme udělat dobrý film pokaždé, nikdo nemůže. Ve skutečnosti tady máme docela dobrý průměr a k tomu spoustu chyb, které film měl. Z těchto chyb se musíme poučit a už je dále neopakovat"

Kinberg pak dále pokračoval o tom, že je rád za obsazení, které film měl a tvrdí, že v něm konkrétně chyba není. Je ale nejasné, jestli jeho názor Fox zajímá, protože pokud víme, ten s F4 sequelem stále nepočítá.

Stále se také mluví o tom, že by bylo dobré, kdyby tohle vzalo do rukou Marvel Studios a udělalo pořádek stejně jako to bylo se Spider-Manem od Sony. Tohle je ale ošemetné, protože vyvstává otázka, zda opět restartovat, nebo nějak zakomponovat do dosavadního MCU. Dále se ještě objevil další háček v tom, že Michael B. Jordan byl nedávno oznámen jako herec záporáka pro filmového Black Panthera.

Professor X ve filmu New Mutants

Poté, co režisér Josh Boone odhalil soupisku hrdinů, kteří se objeví v nově připravovaném filmu New Mutants od 20th Century Fox, tak Simon Kinberg, producent, potvrdil, že Professor X bude také součástí tohoto filmu.

“Právě teď, jak zatím film vypadá, Professor X by měl být součástí filmu New Mutants,” přesně řekl Kinberg.

Nedojde-li k žádné velké změně scénáře, která by mohla upustit od této postavy, tak vyvstává další otázka. Který Professor X? Film by se měl odehrávat v moderní době, což vede k volbě Patricka Stewarta. Ale jelikož není jasně určená časová osa, tak se otevírají dveře I pro Jamese McAvoye. Stewart je již potvrzen jako Professor X pro film Wolverine 3, který bude na plátnech v roce 2017.

Kdy se dočkáme filmu New Mutants, to není zatím známo.

Kevin Smith chce postavu Onomatopoeia v seriálu

Poté, co debutoval jako režisér DC seriálu u společnosti CW, konkrétně u jedné epizody seriálu The Flash, tak se chce Kevin Smith k režírování vrátit – ovšem tentokrát chce psát epizodu pro seriál Arrow a zároveň tam chce přivést jednu postavu, kterou v komiksu vytvořil.

“Rád bych dostal šanci na jednu či dvě epizody, abych mohl přinést postavu Onomatopoeia k životu,” řekl Smith. “Bylo by to fakt hustý – vytvořil jsem tento charakter pro komiks a pak bych s ní debutoval I na poli seriálu a zapojil jí do jeho universa, zapojil jí do jejich show? To by pro mě bylo opravdu vzrušující.”

Smith pomáhal znovu nastartovat Green Arrowa v roce 2001, kdy byla postava Olivera Queena přivedena zpět k životu. Jednalo se o příběh, ve kterém byl vytvořen právě Onomatopoeia. Aby si mohl splnit další sen, tak musí nejprve dostat nabídku pro tento seriál. Zatím je jen potvrzen jako režisér třetí řady seriálu The Flash.

Lítající Iron Spider Goblini v Civil War II: Amazing Spider-Man #1?

V Marvel Universe můžeme opět slyšet válečné bubny a hrdinové si musejí vybrat svou stranu. Peter Parker stojí mezi svými dvěma přáteli, koho si nakonec vybere? Tento oblíbený síťolezec se zapojí do Civil War II již v červnu v rámci Civil War II: Amazing Spider-Man #1. Psát to bude Christos Gage a kreslit Travel Foreman.

“Spideyho role v Civil War bude jiná od té, kterou měl posledně,” řekl Christos Gage. “Tentokrát, než si zvolí svou stranu, si pořádně zkontroluje všechny informace, než učiní důležité rozhodnutí. Což by mělo směřovat ke správné věci – je to tak?”

Navíc je k dispozici nový Inhuman, který umí předvídat budoucnost. Ačkoliv hrdinové MU stále zápasí se svými pocity ohledně jeho existence, jedna věc je jistá – právě on nese obrovské množství zodpovědnosti na svých bedrech, protože musí používat svou schopnost opatrně. Naštěstí tu máme jednoho hrdinu, který něco ví o moci a zodpovědnosti – úžasný Spider-Man!

Připojí se Peter na stranu Captain Marvel nebo snad Iron Mana? To začneme zjišťovat již v komiksu Civil War II: Amazing Spider-Man #1.

Locke & Key opět v televizní produkci...

tentokrát ale se samotným Hillem. Už dlouho se mluví o hraných adaptacích Zámku a Klíče, proto také není divu, že už v ně nikdo nedoufá a ani těmto zprávám nikdo nevěří. Všíchni ale víme, že k tomu již několikrát málem došlo. Fox v roce 2010 produkoval pilotní díl jejich seriálu, ke kterému nakonec nedošlo. Universal Pictures v roce 2014 oznámil, že se z Hillova románu stane trilogie pod taktovkou Roberta Orciho a Alexe Kurtzmana. Z toho ale také sešlo

Nyní se má konečně prolomit kletba nezdaru a Locke & Key se dostane k divákům prostřednictvím seriálu, na kterém pracuje také Joe Hill. Sám se k této události vyjádřil takto.

"Miluji tento příběh. Strávil jsem sedm let prací na Zámku a Klíči a je to nejšťastnější tvůrčí zážitek mého života. Není dne, kdy bych na něj nemyslel. Šest knih, to zní jako ideál pro šest řad na kabelové televizi a jsem zvědavý, jestli si díky nám nadělají do kalhot diváci celého světa"

Bleskovky

  • Seriál Agent Carter končí po dvou sezónách. ABC se rozhodlo nepokračovat jelikož nemělo ohromující sledovanost a hodnocení také nějak dobře nevypadalo.
     
  • Gereth Edwards odešel od Godzillího pokračování. Prsty v tom mají jeho práce na Rogue One a dalších možných SW projektech. Dále se chce také zaměřit na své vlastní práce. Je možné, že se ke Godzille vrátí, to by ale posunulo její sequel až na rok 2019. Připomínám, že se Godzilla měla v roce 2020 dočkat crossover s King Kongem ale rok je na produkci takového filmu strašně málo. Opičí král džungle se svého filmu dočká v roce 2017 ale zda dojde ke crossoveru, to je nyní ve hvězdách.
     
  • BB/art na podzim chystá pěknou várku komiksů. Konkrétně půjde o Ságu 3, 100 nábojů a Scooby Doo. Dále samozřejmě rozšíří svojí základnu New52 a tam se dočkáme pokračování Wonder Woman, Harley Quinn, Batmana a Ligy Spravedlnosti. Svůj prostor dostane novinka Suicide Squad.
     
  • Bohužel jsme také poslové špatných zpráv. Včera ráno zemřela komiksová legenda Darwyn Cooke ve věku 53 let. Prohrál svůj boj s těžkou rakovinou plic.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz