Ohlédnutí #16/2016

8. května 2016 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #16/2016

Nové Ohlédnutí je již nachystáno a to znamená, že se můžete směle začíst do komiksových novinek, které si pro nás tento týden přichystal. S4TW s jardoomem se v tomto díle rozepíšou například o novém herci Hana Sola či Jokerově horské dráze a nebude chybět ani pár bleskovek.

Knihy Dobrovský

Ford předal štafetu v podobě Han Sola

Han Solo je jedna z největších rolí Harrisona Forda. Už ale není nejmladší a nejnovější Star Wars snímky, které se na nás v příštích letech chystají, se bez mladé krve neobejdou. Chtě nechtě proto musel Ford předat štafetu mladšímu herci a tím vyvoleným je šestadvacetiletý rodák z Los Angeles Alden Ehrenreich, který se probojoval tím největším konkurzem všech dob.

Již v minulosti jsem vás totiž informoval o tom, že účast na konkurzu k obsazení této role byla abnormálně velká a zúčastnila se ho jména jako Tom Felton (Draco Malfoy), Aaron Paul (NFS) či Zack Efron. Horkým kandidátem byl ale dlouhou dobu Taron Egerton z Kingsmanů.

Ford je nyní oteže Star Wars zbaven, což ale nevylužuje, že ho v nich již nikdy neuvidíme. Pravdou ale je, že má nyní dost práce na sequelu Blade Runnera a novém Indym, takže se s novým angažmá na Hvězdných Válkách stejně moc nepočítá.

Power Rangers kostýmy

Vím, že už jsem s tím nejspíš otravný, ale nový snímek této kultovky mne nechce nechat spát. Vážnější nota, na kterou má nový film Power Rangers hrát, je zajímavou změnou a každou novou zprávou se v tom utvrzujeme.

V minulém ohlédnutí sem vám ukázal novou podobu Rity Repulsy a dnes vám díky EW představím celý tým Strážců, kteří budou za náš vesmír bojovat a svou oddanost a sílu nám předvedou v kinosálech v dubnu příštího roku.

Jokerova horská dráha

Společnost Six Flags Great Adventures ve městě Jackson ve státě New Jersey se chystá otevřít novou horskou dráhu, která bude tématicky zaměřena na hlavního nepřítele Batmana, Jokera.

Jak bude celá jízda vypadat máme možnost vidět díky zveřejněnému videu, na kterém je zaznamenána testovací jízda:

Joker dráha je 36,5 metru vysoká, zažijete na ní několik hrůzných rotací, otoček a lopů, které pošlou jezdce i vzhůru nohama.

Tato horská dráha bude otevřena již letos, takže kdo plánuje návštěvu NY či blízkého okolí, tak můžete zkusit nevšední zážitek s komiksovou tématikou.

4001 A.D. – nový svět pro Valiant

Tento komiks je popisován, jako kdyby se potkal James Cameron s Jackem Kirbym a společně se snažili vytvořit něco z budoucnosti. Bude se jednat o velkou letní událost, která se objeví u Valiant Comics v komiksu 4001 A.D.. Preview k tomuto komiksu vyšlo v rámci Free Comic Book Day a první číslo bude následovat 11. května.

Tato nová crossoverová řada, kterou tvoří Matt Kindt s Claytonem Crainem, zkoumá, co se stane, když svět Valiantu, tak jak ho čtenáři znají, zmizí a místo něj se objeví nový, temný svět. A tak starým známým hrdinům Valiantu nezbývá nic jiného, než se vrátit zpět do služby a vzbouřit se proti této nespravedlnosti.

Díky komiksu 4001 A.D. se budeme moct podívat na to, jak lidstvo a jeho hrdinové povstanou, aby skoncovali se železnou vládou. Vládou osoby, známou jako Father, který je umělou inteligencí. Mezi lidstvo se počítají jednak ti, kteří žijí v New Japan, zemi, která obíhá kolem Země, ale také ti, kteří stále žijí na pustém povrchu Země.

Komiks, do kterého Valiant vkládá velké naděje, si určitě nenechte ujít.

Grant Ward jako Iron Man?

Agent Ward neváhá a z televizní obrazovky se vrhá do komiksu. Ovšem v komiksu na sobě bude mít velmi známé brnění. Brnění, které až moc připomíná to, které nosí obvykle Tony Stark. Počkejte, Grant Ward jako Iron Man?

Coulson je v zajetí. Simmonsová umírá. Amazing Spider-Man je označen za mrtvého. A pokud vám ani tohle všechno nestačí, tak se konečně dočkáme debutu Granta Warda v rámci Marvel Comics Universe.

Tohle všechno již příští týden v komiksu Agents of S.H.I.E.L.D. #5, který píše Mark Guggenheim a kreslí German Peralta.

Bleskovky

  • Tahoun filmové ságy Labyrint  Dylan OBrien, se již před nějakou dobou zranil. 20th Century Fox ale třetí díl Labyrintu posunout neplánovalo jelikož se počítalo, že bude Dylan brzy fit. Nyní to ale vypadá, že je zranění vážnější, protože bylo natáčení na dobu neurčitou přerušeno a film zrušil svou lednovou premiéru.
     
  • Již několikrát se tu psalo o tom, že Universum Pictures začíná tvořit vlastní hororový vesmír a plánuje se točit Mumie s Tomem Cruisem, Vlkodlak, Neviditelný muž či Frankensteinova nevěsta, kterou obsadí Angelina Jolie. Před nedávnem se objevila fáma, že se natočí i Dr. Jekkyl a pan Hyde a nyní dokonce známe jméno herce, který Jekkyla ztvární. Tvář mu propůjčí Russell Crowe

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz