Představujeme #4: Brandon Sanderson útočí na poli komiksu

30. dubna 2016 S4TW Diskuze (0)
Představujeme #4: Brandon Sanderson útočí na poli komiksu

Fanoušci klasických fantasy ság se mohou těšit, že se podobná sága odehraje i v komiksovém médiu. Nový, originální příběh bude mít na starost velikán současného fantasy žánru, Brandon Sanderson. Komiks se bude jmenovat White Sand.

Knihy Dobrovský

Zcela nová sága plná magie a dobrodružství od autora, který byl i podle New York Times na první příčce v žebříčku prodejnosti, Brandona Sandersona. Na planetě Taldain, legendární Mistři písku (Sand Masters) využívají tajemné síly k manipulaci s pískem. Manipulaci nepředstavitelným způsobem. Ovšem když jsou poraženi díky zlověstnému spiknutí, jejich počet značně klesne. Kenton věří, že je jediný, který přežil. Nepřátelé se blíží ze všech stran, a tak Kenton uzavírá nepravděpodobné partnerství s Khriss – se záhadnou Darkseiderkou, která skrývá svá vlastní tajemství.

Tento komiks se prezentuje jako něco, co tu ještě v rámci grafických novel nebylo. Příběh bude vyprávět Brandon Sanderson s Rikem Hoskinem (Mercy Thompson) a kreslit ho bude Julius Gopes. Komiks bude těžit na propracovaném systému Sandersonovi magie a bude pro všechny milovníky fantasy ság a dobrodružství.

První kniha vychází 22. června a bude mít 160 stran.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku