Další dva filmy podle komiksů Marka Millara?

28. dubna 2016 S4TW Diskuze (1)
Další dva filmy podle komiksů Marka Millara?

Dva tituly od Marka Millara, American Jesus a Supercrooks byly vybrány společností Waypoint Entertainment jako potencionální budoucí filmy. Ta by měla spolupracovat na produkci se společností Addictive Pictures.

Knihy Dobrovský

“Jednou ročně jezdím na týden do LA a dělám tam všechny své schůzky v hospodě, kde všechno během těchto sedmi dnů řeším. Při své poslední cestě jsem se setkal s těmito lidmi a byl jsem ohromen jejich plány a rozsahem v jaké pracují. Já a Leinil by jsme nemohli být víc rádi, že Supercrooks připadne těmto talentovaným lidem,” řekl Millar. “Peter Gross a já jsme drželi American Jesus zpátky deset let, než přijde ten správný tým. Teď je to opravdu ten správný tým! Z úrovně talentu, o kterém se tu bavíme, jsem naprosto nadšený! Fanoušci těchto knih budou mít absolutní požitek.”

American Jesus vyšel původně u Dark Horse pod názvem Chosen, kreslil ho Peter Gross a byl o dospívajícím chlapci, který zjistí, že je druhým Ježíšem. V roce 2009 oznámil Mark Millar, že režisér Matthew Vaugn, který točil i filmy Kick-Ass a Kingsman, by měl režírovat a produkovat filmovou adaptaci American Jesus. Ovšem od té doby nebyly žádné další novinky týkající se tohoto projektu.

Supercrooks ilustroval Leinel Francis Yu. Komiks vycházel pod marvelovským Icon Comics. Příběh je o vysloužilých superpadouších, kteří se vracejí, aby provedli úplně poslední loupež. Již dříve se uvažovalo o filmovém zpracování, které měl mít na starost režisér Nacho Vigalondo.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

Grayson Offline
Grayson 28/04/2016 (28. dubna 2016)
 American Jesus zní zajímavě, u Supercrooks sem četl předlohu a špatné to rozhodně nebylo. Mohl by z toho být skvělý komiksový underground po vzoru Vaughnovek. Jen mě mrzí ticho kolem Nemesis...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku