KNIŽNÍ NOVINKA: Okovy války (Grimnoirské kroniky 3) + ukázka

3. května 2016 fm.tua Diskuze (0)

Když jsou démoni ten menší z vašich problémů...

KNIŽNÍ NOVINKA: Okovy války (Grimnoirské kroniky 3) + ukázka

Nakladatelství FANTOM Print nelení a na český trh servíruje třetí díl Grimnoirských kronik. Larry Correia opět dokazuje, že z autora svižných akčních příběhů vyrostl ve velkého vypravěče skutečně epických rozměrů.

Knihy Dobrovský

V Okovech války se vracíme do alternativní historie odehrávající se ve třicátých letech dvacátého století, v níž se setkáváme se všemi starými dobrými známýmy. Tento mix gangsterky, superhdinských komiksů a klasické fantasy zabodoval po celém světě a nyní máte možnost poznat, jaký osud Correia svým hrdinům přichystal.

Anotace

Spojené státy americké – Bradford Carr, strůjce spiknutí proti Aktivním, je mrtvý, ale jeho sen o podřízení magie státu žije dál. Prezident Roosevelt se snaží prosadit Zákon o registraci Aktivních a v cestě mu stojí jen Grimnoir, který se neochotně stává mluvčím všech mágů v zemi. Francie – Sally Faye Vierrová se stále snaží pochopit kouzlo, které z ní udělalo jednoho z nejmocnějších mágů v historii. Ví, že coby Provázaná se stala zbraní, ale otázkou stále zůstává, proti komu se její síla nakonec obrátí, protože poslední nositel této kletby skončil jako masový vrah. A kdesi nad Pacifikem Jake Sullivan velí vzducholodi plné grimnoirských rytířů a pirátů, kteří se vydali na svou nejnebezpečnější misi. V japonském Impériu, válečném stroji vytvořenému na obranu lidstva, se k moci dostal podvodník, který si hraje na kancléře a ignoruje všechna varování o blížícím se Nepříteli. Jake Sullivan a jeho spojenci vidí jen jeden způsob, jak Impériu otevřít oči. Musí proniknout do srdce nejmocnější říše světa a zabít údajně nesmrtelného muže, který jí vládne.

Ukázka


Okovy války (Grimnoirské kroniky 3)

Larry Correia

překlad: Jakub Mařík

ISBN:978-80-7398-346-8

FANTOM Print, 2016

brožované, 352 stran

299,-
 

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku