KNIŽNÍ NOVINKA: Podsvětí (Assassin‘s Creed - 8)

17. dubna 2016 fm.tua Diskuze (0)

Před nelítostnou válkou asasínů a templářů není úniku... ani v londýnském podsvětí, kde skryla tamní smetánka své hříchy!

KNIŽNÍ NOVINKA: Podsvětí (Assassin‘s Creed - 8)

Nakladatelství FANTOM Print přináší v pořadí již osmou knihu ze světa, v němž probíhá tajný boj mezi asasíny a templáři. Assassins Creed: Podsvětí míří na pulty českých knihkupectví!

Knihy Dobrovský

Videoherní série Assassin‘s Creed si v současné popkultuře vydobyla výsadní postavení – a rozhodně nehodlá ze svých pozic ustoupit. I letos se hlásí o slovo, a to nejen na obrazovkách počítačů, ale i na stříbrném plátně a rovněž s dalším knižním titulem!

Tentokrát se vydáváme do viktoriánského Londýna, kde právě vrcholí Průmyslová revoluce. Další román z pera Olivera Bowdena, s podtitulem Podsvětí sleduje krvavý boj, který brzy otřese celým Londýnem a dost možná i celým britským impériem. 

Anotace

Píše se rok 1862 a v Londýně, kde je Průmyslová revoluce v plném proudu, se staví první podzemní dráha. Když je na stavbě objevena mrtvola, znamená to začátek nejnovější smrtící kapitoly ve staletí dlouhé bitvě mezi asasíny a templáři. Temnými tajemstvími obestřený asasín pracuje hluboko v utajení, aby ukončil nadvládu templářů nad hlavním městem. Bratrstvo ho brzy pozná jako Henryho Greena, učitele Jacoba a Evie Fryeových. Prozatím je však znám pouze jako Duch…


Podsvětí (Assassin‘s Creed 8)

Oliver Bowden

překlad: Kateřina Niklová

ISBN: 978-80-7398-345-1

FANTOM Print, 2016

brožovaná, 288 stran

279 Kč
 

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz