Ohlédnutí #11/2016

3. dubna 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #11/2016

Když už jsem vás ochudil o poslední Březnové Ohlédnutí, nemohu vám vzít i první Dubnové. Nic z toho, co zde já se S4TWem napíšeme ale není Aprílový žert, takže se klidně usaďte a jde se na věc.

Knihy Dobrovský

Nové postavy v GotG2?

Před nějakou dobou náš web informoval o obsazení dalších herců pro pokračování Strážců Galaxie. Elizabeth Debicki, Tommy Flanagan a Chris Sullivan jsou prý herecká jména, která přibyla na seznamu hlavních postav a nyní to vypadá, že známe i charaktery, kterým tito herci propůjčí své tváře.

Elizabeth Debicky si nejspíš zahraje postavu jménem Ayesha. Tuto postavu v laboratoři vytvořila skupina vědců na planetě Zemi. Ze stejné laboratoře pochází i Adam Warlock, což trochu naznačuje, že by i on mohl být součástí GotG2. Dalším hercem je Tommy Flanagen, který by měl hrát Tullk Ul-Zyna, což je intergalaktický nájemný vrah a žoldnéř, který v komiksové předloze také pracoval pro Ronana.

Chris Sullivan je posledním z trojice nových hlavních herců a ten by měl svou tvář propůjčit postavě jménem Teserface. Tato postava je také známa pod  jmény Nemeless One nebo Overkill. Pokud se začínáte orientovat v tom, kdo to je, tak je vám jasné, že si zde James Gunn s Marvelem otevírají další možnosti pro pokračování.

Teserface je totiž záporákem původního komiksu Guardians of the Galaxy z roku 1990. Je zástupcem rasy Stark, která se k moci dostala díky zbloudilé raketě Tonyho Starka, která na palubě převážela jeho Iron Maní brnění.

Vypadá to, že si James Gunn buduje velmi slušné zázemí a není se čemu divit. První Strážci Galaxie jsou trhákem, takže se chce předvést i podruhé. Gunn již v minulosti oznámil, že pokud se dvojka povede, a že prej se povede, tak se třetímu snímku určitě nikdo z vedení bránit nebude a on také ne. Jestli ale Gunn dodrží svůj slib a skutečně se dvojka povede, uvidíme až v květnu 2017, kdy film vstoupí do kin.

Rhino, Electro a Lizard se připojují

Marvel nedávno zveřejnil čtyři obrázky ke své připravované události, která nese název Dead No More. Tentokrát na nich představuje tři nové postavy, Rhina, Electra a Lizarda, všechny namaloval Alexander Lozano. Jednotlivé obrázky tvoří jeden velký obraz, na který patří i ty, které byly zveřejněny již dřív, na kterých se vyskytuje Scarlet Spider, Spoiler či Madame Web. Pořád nám ovšem minimálně jeden kousek schází, abychom měli kompletní mozaiku.

Svůj teaser si už odbyla i Gwen, takže to vypadá, že v této události se máme opravdu hodně na co těšit. 

Dead No More má započít v titulu, který vyjde v rámci dne komiksových knih zdarma, který Marvel již tradičně pořádá. Konkrétně to je 7. května. Jestli se bude jednat o událost v rámci klasické série Amazing Spider-Man či o samostatnou sérii, to zatím není známo.

Znovuzrození Justice League bude velmi důležité

Tony Daniel není žádným nováčkem a to ani v případě restartování komiksového universa u DC. Již totiž psal a kreslil Detective Comics v rámci New 52. Nyní, se Znovuzrozením (dále budeme používat Rebirth), se DC opět obrátilo na tohoto veterána. Tentokrát ho spárovali s Bryanem Hitchem, aby společně znovu nastartovali Justice League.

Hitch se od psaní a kreslení Justice League přesouvá na pozici, kde bude pouze psát, zato Daniel bude mít za úkol vizuální stránku a dát život epickému příběhu Hitche.

Daniel je velice talentovaný umělec, který má za sebou spoustu práce u DC, maloval již mnoho klíčových členů Justice League (které vystupovali v rámci svých vlastních sérií). A dokonce i přesto říká, že rozsah příběhu, který on s Hitchem vytvářejí, je tak masivní, že to ani nečekal. Daniel dokonce tvrdí, že tato série bude mít velký vliv na celý DC Universe.

Nová posila pro seriál Legends of Tomorrow

DC seriál Legends of Tomorrow obsadil do nové, záhadné role hvězdu seriálu Kravaťáci (Suits), Patricka J. Adamse. Ten se objeví v seriálovém finále, které je naplánované na 19. května. Zatím nebylo odhaleno, jako roli si střihne, ale prý se bude jednat o “zábavnou postavu, kterou budou fanoušci milovat” a objeví se v obou finálových epizodách, které ponesou název Legendary. Stejně tak se počítá s tím, že se postava objeví i na začátku druhé sezóny.

Již dříve bylo oznámeno, že se “milovaný hrdina s DC světa” objeví ve velkém finále první série tohoto seriálu, což poměrně sedí na popis Adamsovi role.

Ovšem Adams zůstane i nadále především hlavní hvězdou velmi oblíbeného seriálu Kravaťáci, jehož šestá sezóna je právě ve fázi natáčení.

DC’s Legends of Tomorrow má premiéru vždy ve čtvrtek na stanici CW a velké finále je plánováno na 19. května.

Chystají Squadron Supreme další ‘vraždu’

Možná se vám nelíbí jejich metody, ale nelze popřít, že právě díky svým metodám mají dobré výsledky. Ale tentokrát – tým, který nejprve udeří a až poté klade otázky – možná našel podobně uvažující. Bude se jednat o příběh, který bude mít na starost nositel Eisner Award, James Robinson. Kreslit to bude dvojice Leonard Kirk a Paolo Villanelli. A vše to započne v komiksu Squadron Supreme #6.

Věci se dostávají na osobní rovinu, aspoň v případě postavy Doctor Spectrum. Poté, co se jí podařilo odstranit Namora, tak upírá zrak na další osobu, která pomohla zničit její svět – na Black Bolta! A bude to opravdu ošklivé.

Celý příběh ponese název “Through the Lens”.

Benedict Cumberbatch žije Strangem

Natáčení Doctora Strange již dávno vypuklo a sám Benedict se nyní vyjádřil, že poslední dobou nemyslí na nic jiného, než na Strange. Je to role, která ho naprosto ovládla a on sám je zvědav, jak bude finální produkt vypadat. 

Závěrem dnešního ohlédnutí připojuji galerii plnou fotek z natáčení, které tento týden kolují po internetu. Myslím, že celkem detailně znázurňují, jak bude tolik očekávaný Dr. Strange vypadat. Film vstoupí do kin 4. listopadu tohoto roku.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz