KNIŽNÍ NOVINKA: Kladivo na démony (Kladivo na čaroděje 10) + ukázka

25. března 2016 fm.tua Diskuze (0)

Bez soucitu, bez morálky, bez pudu sebezáchovy. Proti všem.

KNIŽNÍ NOVINKA: Kladivo na démony (Kladivo na čaroděje 10) + ukázka

Již po 10. se setkáváme s Felixem Jonáše a jeho bandou. Jubilejní vydání populární urban fantasy série Kladivo na čaroděje napsal sám duchovní otec Jiří Pavlovský. Pojďte se ponořit do světa, jak ho neznáte - vlastně ho ani netoužíte poznat.    

Knihy Dobrovský

Kladivo na démony je dalším dílem série, na níž se podílí stávající, ale i vycházející hvězdy české fantasy a sci-fi scény. Knihy vychází v edici Fantastická Epocha, pod hlavičkou Nakladatelství Epocha

Velkou výhodou Kladiva je, že ačkoliv jsou díly provázané hlavní dějovou linkou, v každém dostanete samostatný epizodní příběh – do série tak můžete naskočit v jakémkoliv okamžiku, jakoukoliv knihou. Každý autor přitom přináší něco nového – někdo klade větší důraz na detektivní prvky, někdo na humor a hlášky, někdo na hororovou atmosféru a akci… Čtenáři si tak přijdou na své, ať už preferují cokoliv.

Anotace

K Felixi Jonášovi zavítá návštěva. Jenže tentokrát nepřichází s další zakázkou. Chce ho zabít. Začíná hon na Felixe a on ani netuší, proč je lovnou zvěří. Útoky mají společnou jedinou věc - tajemnou červenou krabici. Aby přežil, musí vydat do míst, kam lidská noha ještě nevkročila. Alespoň ne lidská noha stále připojená k tělu.

Ukázka


Kladivo na démony (Kladivo na čaroděje 10)

Jiří Pavlovský

ISBN: 978-80-7425-291-4

Nakladatelství Epocha, 2016

paperback, 168 stran

159 Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz