The Avengers: Trhají jeden rekord za druhým

7. května 2012 TommyEmko Diskuze (0)

Tržby jen v USA překonali 200 milionů dolarů.

The Avengers: Trhají jeden rekord za druhým

Na tento blockbuster čekala široká veřejnost už nějaký ten pátek, věrní fandové komiksů a především Marvel Universa minimálně už od prvního oznámení natáčení, jestli ne dříve. A jak jste se sami mohli přesvědčit ať už v kinech nebo minimálně z nejrůznějších internetových recenzí, The Avengers splnili to, co se od nich očekávalo a možná i předčili nejskrytější touhy tvůrců o jejich peněžité odměně.

Knihy Dobrovský

Protože, jen o premierovém víkendu (4.-6. května) v USA, tento snímek vydělal neuvěřitelných 200,3 milionů dolarů a stal se tak filmem s nejrychleji rostoucími zisky všech dob. Páteční americká premiera vynesla 80,6 milionů dolarů a posunula tak film na druhou příčku v tržbách za jediný den, sobota pak filmu přinesla dalších 69,7 milionů a neděle pak 50 milionů dolarů. Podotýkám že tyto tržby se týkají jen USA, celosvětové tržby jsou mnohem větší a přesahují 600 milionů dolarů za prvních 12 premierových dní (25.dubna - 6. května). A s číly ještě nekončíme, v Rusku za první den vynesl 17,9 milionů dolarů, v Číně pak 17,4 milionů, a v dalších zemích jako je například Mexico, Brazílie, Honk Kong, Nový Zeland atd. se stal filmem s největšími zisky během své premiery. A milionové až miliardové zisky tímto nekončí protože se předpokládá že jen v Americe má film utržit 550 milionů dolarů a ve zbytku světa tyto tržby mají přesáhnout 1,3 miliardy dolarů.

 

A pro ty co stejně jako já ještě neměli čas nebo možnost zajít do kina přidávám jeden z novějších TV Spotů co jsme tu myslím ještě neměli. A zároveň také nabádám zaskočte na to a pomožte tyto tržby ještě zvýšit, jelikož si to myslím tento film zaslouží na plné čáře. A teď už tedy ten slibovaný trailer.

 

 

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz