Ohlédnutí #8/2016

7. března 2016 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #8/2016

Na Ohlédnutí se málem zapomnělo a to by byla velká škoda, protože pro vás S4TW připravil slušnou dávku zajímavých informací. Jardoom nám je jen zapomněl zveřejnit, a tak se tyto informace za vámi dostávají s jednodenním zpožděním. Co všechno se tedy minulý týden odehrálo?

Knihy Dobrovský

Len Wein chce přivést zpět staré páky

Lein Wein v nedávném rozhovoru potvrdil, že se vrátil zpět k sérii Swamp Thing. Stejnojmenný charakter vytvořil právě Wein, společně s Berniem Wrightsonem v sedmdesátých letech minulého století.

“Snažím se přivést zpět k životu knihu, kterou jsem napsal někdy v době dinosaurů, ovšem chci jí psát v moderním duchu, ale zároveň nechci, aby ztratila to, co jí dělalo jedinečnou,” vysvětluje Wein. “Swamp Thing prošel v průběhu let mnoha opakováními. Každý autor měl svůj vlastní pohled na tento charakter, ale já se chci vrátit, jak jsem řekl. A chci dělat svého Swamp Thinga.”

Wein také potvrdil, že jeho cílem v této sérii je znovu přivést některé z dalších nadpřirozených postav DC Universe. Bude se jednat o něco, co by pak následně měly rozvést různé minisérie o čtyřech číslech.

Coulson jako padouch?

Fanoušci Marvel Cinematic Universe si zamilovali Clarka Gregga, respektive agenta Coulsona a to tak moc, že si vymodlili jeho zmrtvýchvstání – a to doslova. Ale zbožňovali by ho i nadále, pokud by se z něj stal padouch? Gregg sám říká, že to možná již brzy budou muset zjistit, neboť se Agenti ze S.H.I.E.L.D.u můžou přidat k temné straně.

“Nemyslím si, že se vrátí s nějakou jasnou odpovědí. Myslím si, že v té chvíli to vnímal tak, že to je jeho jediná možnost,” řekl Gregg ohledně rozhodnutí Coulsona, že zabije Warda v polo-sezónním finále seriálu. “Myslím si, že se nějakou dobu nedokáže jasně rozhodnout, jestli to byla ta hrozná chyba, která ho změnila a možná ho dokonce I proměnila v superpadoucha – opravdu se z toho stává show o týmu, který je veden superpadouchem – nebo ne.”  

Pokud vás zajímá, jak to bude dál, tak Agents of S.H.I.E.L.D. běží každé úterý večer na ABC.

Joss Whedon se vrací do Marvelu

Joss Whedon se vrací do Marvelu, aby se znovu spojil s Johnem Cassadayem, se kterým dříve spolupracoval na Astonishing X-Men, kdy společně budou tvořit jeden z příběhů ke komiksu Captain America: Sam Wilson #7. Původně bylo zamýšleno, že by Cassaday napsal scénář a zároveň by si ho nakreslil k tomuto výročnímu číslu, které bude oslavovat sedmdesáté páté narozeniny Capa.

Nový příběh dvojice Whedon & Cassaday bude údajně “oslavovat dědictví a legend Captaina Americy.”

Whedon a Cassaday jsou velcí kamarádi. Jejich první společnou prací byla komiksová série Astonishing X-Men. Později Whedon dokonce pozval Cassadayho, aby mu napsal jednu epizodu do jeho seriálu Dollhouse.

Captain America: Sam Wilson #7 vyjde 30. března a další krátké příběhy bude mít na starost například Tim Sale či dvojice Greg Rucka & Mike Perkins.

Suicide Squad bude mít sequel

Warner Bros ještě ani nevědí, jak velký úspěch bude mít jejich film Suicide Squad letos na podzim a už plánují sequel k tomuto filmu. Již se totiž potvrdila informace, že scénárista a režisér David Ayer společně s hercem Willem Smithem jsou již potvrzení pro natáčení sequelu, které započne v roce 2017.

Zatím nejsou potvrzené žádné další informace ohledně příběhu či ostatních herců a tvůrců, ale dá se očekávat, že brzo se budou tyto informace množit.

Suicide Squad bude mít premiéru letos a to konkrétně 5. srpna.

Bleskovky

  • Flash I Cyborg se určitě objeví ve filmu Batman v Superman, respektive si střihnou pouze menší camea, stejně jako Aquaman. Flashe bude hrát Ezra Miller, Cyborga Ray Fisher a Aquamana Jason Momoa.
     
  • Vypadá to, že se Venom svou další šanci ve filmu nakonec zasloužil. Sony totiž vidí obrovský potenciál díky připojení jejich Spider-Mana do MCU, což jim popravdě otevřelo mnoho cest k úspěchu. Studio tedy oprášilo projekt Sinister Six a mluví se také o Venomově sólovce.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku