Představujeme #2: Člen týmu Squadron Supreme ve své sólovce

26. února 2016 S4TW Diskuze (0)
Představujeme #2: Člen týmu Squadron Supreme ve své sólovce

Nepochází odsud. A přesto je novým ochráncem planety Země. Přijal lidi, jako kdyby to byli jeho vlastní. Ale pravdou zůstává, že jim stále nerozumí. On je Hyperion a je znám díky tomu, že je součástí týmu Squadron Supreme, teď ovšem dostane svojí vlastní sólovku. Komiks Hyperion #1 vyjde již v březnu.

Knihy Dobrovský

Komiks bude psát velmi úspěšný scénárista Chuck Wendig (Star Wars: Aftermath) a kreslit ho bude Nik Virella (1872). Bude to o hrdinovi, který ztratil svůj svět. Teď musí přijmout to nejhorší, co mu jsou lidé schopni nabídnout, ale zároveň zjistí, co je dělá tak skvělými.

“Hyperion je muž, který ztratil celý svůj vesmír. Nepatří nikam. A v důsledku toho ztratil i sám sebe a doposud nezjistil, kdo doopravdy je,” říká Chuck Wendig v rozhovoru pro Marvel.com. “Takže mu nezbývá než přijmout Ameriku a lidi na Zemi za své vlastní. Ovšem stejně jim nerozumí a komiks bude právě o tom, jak Hyperion jde do světa, s cílem zjistit, kdo tito lidé skutečně jsou. A v rámci toho samozřejmě bude zjišťovat, kdo je on.”

Naneštěstí v srdci Ameriky je korupce. Hyperion bude muset to nejhorší z lidí vymýtit. A tak cestuje po nespočetně cestách a dálnicích, skrze malá zvláštní městečka – cestuje napříč Amerikou a vystupuje jako jeden z nich. Pomáhá lidem. Poznává je. Vše ve snaze, aby dostal odpověď pouze na jednu jedinou otázku – co znamená být člověkem?

Může zachránit lidi před sebou samými? Sice přijal lidství za své, ale přijme lidstvo jeho? To budete moci začít zjišťovat již od letošního března, kdy vyjde komiks Hyperion #1!

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku