Captain America: Civil War bude mít kontroverzní konec

23. února 2016 S4TW Diskuze (0)
Captain America: Civil War bude mít kontroverzní konec

Tento čtvrtek vyjde časopis Empire, který se z velké části bude věnovat nadcházejícímu filmu Captain America: Civil War. Především tam budou zveřejněny dva zcela nové obrázky a zároveň tam bude komentář věnující se konci tohoto filmu. Víme zatím, že by se mělo jednat o konec, který otřese celým MCU.

Knihy Dobrovský

“Následky Civil War budou mít ještě větší dopad [než tomu bylo u Winter Soldier],” říká Joe Russo, jeden z režisérů. “V Civil War budeme chtít změnit psychologickou stránku Marvel Cinematic Universe a bude to vážně extrémní posun. Winter Soldier byl politický thriller, tohle bude psychologický thriller.”

Russo také dodal, že konec Civil War bude “velice dramatický” a “pro mnoho lidí kontroverzní.”

Spoluautor filmu Captain America: Civil War, Stephen McFeely také údajně řekl, že Civil War bude připravovat půdu pro nadcházející Avengers: Infinity War. Řekl: “Chtěli jsme z filmu Winter Soldier, Civil War a Infinity War udělat silné příběhové linky. Na Civil War nahlížíme jako na film, který připraví půdu pro Infinity War. Konkrétně to, jak to celé začne a v jakém stavu budou dané postavy.”

Podle CBM se nám v časopisu Empire také potvrdí, že se ve filmu objeví Gwyneth Paltrow alias Pepper Pots.

Každopádně jednu osobu máme již delší dobu potvrzenou. Je to Frank Grillo, který si zahraje postavu Brocka Rumlowa, který je lépe známý jako Crossbones. Empire nám přináší první pohled na něj, tedy ten oficiální.

V komiksu je Crossbones chráněnec Red Skulla, respektive je to jeho pracovník. V Civil War bude údajně aktivním členem Hydry. Zda bude mít vazby na nějakého superpadoucha, jako je třeba Baron Zemo, to není dosud známo. Crossbones se nejvíc proslavil, když zabil Steva Rogerse potom, co se vzdal. To se stalo po skončení původní (komiksové) Civil War. Na druhou stranu Grillo se jednou rozpovídal a řekl, že Captaina Americu ve filmovém vesmíru nezvraždí, “zatím.“

Uvidíme, jak to celé bude. Premiéra filmu Captain America: Civil War je stanovena na 6. května.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz