Představujeme #1: Natasha a její útěk ze S.H.I.E.L.D.u

4. února 2016 S4TW Diskuze (4)
Představujeme #1: Natasha a její útěk ze S.H.I.E.L.D.u

Rozhodl jsem se založit, možná jen obnovit, to nevím jistě, novou rubriku. V této rubrice si vždy představíme nějakou novou komiksovou sérii, která se chystá na trh. Abych to upřesnil, tak se samozřejmě bude jednat o trh světový. Kdo sleduje náš web, tak si jistě již všiml, že tak nějak inklinuji k vydavatelství Marvelu, tudíž nebuďte překvapení, že většina představovaných sérií bude z této stáje. Ostatně jiní redaktoři se zaměřují zase na jiná vydavatelství. Ale nebojte, občas dojde i na vaše favority. Tak jdeme na to, dnes nás čeká jedna ruská sympatická špionka.

Knihy Dobrovský

Bezpochyby je to právě Natahsa, kdo je nejnebezpečnější super-špión v rámci Marvel Universe. Je schopná lovit své cíle se smrtelnou precizností. Ale co se stane, když se lovec stane kořistí? V březnu se totiž Black Widow stane nejhledanější osobou, kterou má v hledáčku organizace S.H.I.E.L.D..

Vše započne v komiksu Black Widow #1, který jen tak mimochodem má na starost tvůrčí tým, který vyhrál Eisner Award. Spisovatel Mark Waid, kreslíř Chris Samnee, barvy Matt Wilson a lettering Joe Caramagna. Ano, jsou to ti samí borci, co měli na starost sérii Daredevil.

Taša strávila roky tím, že sbírala tajemství, znalosti a informace, které se týkali nejen jejích nepřátel, ale i přátel. Ovšem pokud by se některá ta tajemství dostala na veřejnost, tak nebude nikdo v bezpečí.

Romanoffové se stala věc, na kterou nikdy ani nepomyslela. Je z ní nepřítel číslo jedna. Zradili jí její komplici a nejenže jsou jí v patách její nepřátelé, ale i přátelé. Teď musí získat odpovědi, co se to vlastně děje a ona je získá, ať to stojí, co to stojí. Teda pokud jí dřív nechytne S.H.I.E.L.D..

Připravte se na opravdu nabitý příběh plný akce, dobrodružství a špionáže. Všechny oči se teď upírají na Black Widow. Nepřátelé má všude kolem sebe a tak je čas, aby ukázala, proč se o ní říká, že je nejlepší špión na světě. Nezapomeňte, Black Widow #1 vychází již v březnu!

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 06/02/2016 (6. února 2016)
No mě zrovna ta od Edmonsona přišla strašná. Nedojel jsem ani první story arc :-D 
S4TW Offline
S4TW 06/02/2016 (6. února 2016)
No vidítě, dva různé atributy, proč bude tato série super :-) 
jh666 Offline
jh666 05/02/2016 (5. února 2016)
Jsem zvědavý. Black Widow od Edmonsona a Nota byla ůžasná, tak snad se tohle taky povede.
Elhonzo Offline
Elhonzo 04/02/2016 (4. února 2016)
Do tohohle jdu jen kvůli Waidovi a Samneemu. Jejich Daredevil byl hodně velká pecka. 
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku