Deadpool Director’s cut bude ještě drsnější

1. února 2016 S4TW Diskuze (0)
Deadpool Director’s cut bude ještě drsnější

Deadpool od 20th Century Fox bude jedním z prvních mainstreamových superhrdinských filmů, který se může pyšnit “R” ohodnocení, ale podle jedné z hvězd tohoto filmu bude domácí verze, která vyjde třeba na DVD či Blu-ray, ještě drsnější a syrovější.

Knihy Dobrovský

“Ale jo, ta představa, že až uvidíte kompletní director’s cut tohoto snímku a ono to bude ještě drsnější a syrovější... to je prostě povinnost to vidět,” aspoň to řekl herec T.J. Miller svým fanouškům.

Miller ovšem neřekl žádné další podrobnosti o této “neohodnocené” verzi filmu od režiséra Tima Millera, ale předchozí zprávy nám prozradily, že některé scény z filmu musely být vystřiženy právě proto, aby mohl být film vůbec označen jako “R“ a s tím být uveden v kinech.

Deadpoola se dočkáme na stříbrném plátně již 12. února. Ovšem kdy se dočkáme domácí verze filmu, to zatím není známo, ale pro všechny, kteří milují deadpoolův humor, bude tato Director’s cut verze povinností.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku