Ohlédnutí #2/2016

24. ledna 2016 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #2/2016

V druhém lednovém Ohlédnutí vám nabídnu nejnovější informace o filmů Thor: Ragnarok, nakoukneme do nejbližších epizod seriálového Arrowa a také si například řekneme, proč je nejspíš další Terminátor v nedohlednu. To vše a mnohem víc, přináší Ohlédnutí za tímto týdnem.

Knihy Dobrovský

Thor vs Hela, the Goddess of Death

Thor si zatím jeho působení v MCU opravdu užívá. Obě jeho sólovky jsou vyvedené a vliv na obě týmovky měl taky obrovský. Právě proto se také Marvel rozhodl, že si tento blonďatý svalovec zaslouží snímek další.

Dlouhou dobu se spekulovalo, kdo by mohl držiteli Mjolniru zavařit a po všech dohadech to nakonec padlo na Helu, Bohyni smrti. Nějakou dobu se už ví, že se ve filmu objeví Cate Blanchett a Mark Ruffalo prozradil, že pokud se Marvel s Cate opravdu domluví na spolupráci, tak si právě ona zahraje záporáka. Hela opustí Niflheim a v Asgardu se setká s Lokim, což je další velmi důležitá informace, která otevírá mnoho diskuzí.

Nekteří špekulanti se hrabou v historii Marvelu trochu hlouběji a tvrdí, že by Hela mohla být fyzickým ztělesněním Smrti (Death), což je komiksová láska šíleného titána Thanose. Tohle je každopádně obrovská spekulace, která může být velmi daleko od pravdy. Jiné zdroje zase uvádí, že Hela bude stát za zničením Thorova kladiva a to by mohlo být dost klíčové pro celý filmový vesmír Marvelu.

Vixen First Look

Vixen už nějakou dobu pobíhá po světě DC. Mnozí z vás jistě ví, že tato postava dostala televizní možnost již ve své kreslené TV show, kterou CW vyprodukovalo v minulém roce a připojilo ji tím do jejich seriálového univerza. 6x5minut této postavě stačilo k tomu, aby si připravila potřebnou půdu pod nohama a nyní ji čeká Live Action verze, kterou uvidíme v seriálu Arrow.

Megalyn Echikunwoke je tou, která propůjčila svou tvář této hrdince a v televizi ji uvidíme už 24. února, kdy CW odvysílá patnáctou epizodu aktuální série Arrowa. Všem je už teď jasné, že se tato postava objeví i v epizodách Flashe a určitě je jen otázkou času, než se připojí k formaci Legends of Tomorrow.

Sequel Terminátora Genisys v nedohlednu

Ačkoli film prozatím vydělal přes 450 miliónů dolarů, vypadá to, že to stále není dostatečná částka, která by Paramount přesvědčila k natočení dalšího Terminátora. Bezprostředně po prvních premiérách Paramount a Skydance stanovilo datum premiéry dalšího Terminátora na 19.5.2017. Nyní ale jejich oficiální seznam filmů až do roku 2020 neobsahuje žádný titul, který by měl s Terminátorem něco společného.

Ačkoli nejsem moc velký fanoušek Terminátorů a posledních filmů už vůbec ne, musím uznat, že vše, co se doposud natočilo mělo hlavu i patu a opravdu to do sebe zapadalo. Proto jsem byl zvědav, kam až se to celé může posunout s dalším snímkem, který by se na plátnech objevil. Nikde sice není oficiálně psáno, že Terminátor nakonec opravdu nebude, lidé ale nejsou blbí a když ještě do nedávna na seznamu paramountu byl, jaktože tam nyní nefiguruje. 

Je pravdou, že film měl být trhákem s rekordí sledovatelností a ještě většími zisky, což se bohužel nestalo, ale i tak to bylo obstojné dílo, které se zaplatilo a ještě bylo ziskové. Proč tedy tato značka opět pomalu zamrzá? Je nutno podotknout, že Arnie tu nebude věčně a pokud se někdo bude snažit probudit tento projekt později, nebude možné s touto Terminátoří legendou počítat.

Sony stanovilo premiéru Spider-Mana

Veškerá ta šaškárna kolem nového Spider-Mana pomalu vrcholí. Filmový Civil War se blíží a tím se blíží také odhalení Toma Hollanda, který se stal novým Spider-Manem. Civil War veškeré dění kolem Spajdyho odstaruje a pokračovat to bude 7. července 2017, kdy Sony do kin uvede jeho novou sólovku, která bude spadat pod MCU.

Jak vidíte na obrázku z natáčení Civil Waru, Tom opravdu vypadá jako Peter Parker, kterého chceme vidět.  Vypadá mladě, vypadá jako ňouma a to je přesně to, co od pubertálního Spider-Mana lidé očekávají. James Gunn, který už Civil War (nebo spíše jeho studiovou verzi) viděl, říká, že Civil War je nejlepším snímkem Marvel Studios a Tom je naprosto úžasný Spider-Man.

Lidé z Marvel Studios jsou naprosto přesvědčeni, že pro Sony připravili jedinečnou půdu pod nohami jejich sólovému filmu se Spajdym, který v příštím roce vyprodukují. 

 

Bleskovky

  • Fanoušci mangy Útok Titánů si na jaře budou moci zahrát RPG gamesku, která výjde na PSVita, PS3 a PS4. Přesné datum pro Evropu a Ameriku stanoveno není, ale japonci si hru zahrají už 24. února. Zbytek světa si na hru počká do jara a my si čekání můžeme krátit například koukáním na nejnovější trailer, nebo čtením nového šestého dílu od Crwe, která jej uvede do prodeje 8. února.
  • NetherRealm studio a WB vydají novou verzi Mortal Kombat X, která bude označena XL. Nový Mortal Kombat bude naprosto stejný jako původní MKX, rozdíl je akorát v tom, že v této verzi bude odemčen veškerý odemykatelný obsah, fatality, brutality, skiny a hlavně všechny další hratelné postavy, které do hry byly přidány a v budoucnu ještě přidány budou. Už tedy žádné dokupování dalšího obsahu. Vše k vidění v traileru.
  • Obsazení Toma Cruise v rebootu Mumie je oficiálně potvrzeno.
  • Lucasfilm přesunul premiéru dalších STARWARS z května 2017 až na prosinec.
  • Návrat na Pandoru se nekoná. Projekt byl odložen k ledu poté, co James Cameron oznámil, že téměř hotové scénáře Avataru dvojky, trojky i čtyřky, nad kterými strávil další rok a půl preprodukce, nejsou zdaleka připraveny.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku