Deadpool a jeho žoldáci

6. ledna 2016 S4TW Diskuze (0)
Deadpool a jeho žoldáci

Deadpool, Deadpool a zase Deadpool. Ano, je to tak – možná je teď z něj Avenger, ale také má svůj vlastní tým soukromých žoldáků. A oni všichni se vám představí v novém komiksu Deadpool and the Mercs for Money #1 – což je zbrusu nova limitovaná série, která se na pulty dostane letos v únoru (samozřejmě, že to není náhoda).

Knihy Dobrovský

Vše to bude mít na starost dvojice Cullen Bunn a Salva Espin. Deadpool nemůže být všude najednou, takže pokud máte nějaký problém a hromadu peněz, tak vám takzvaní Pomocníci za peníze mohou pomoci.

Deadpoola určitě již všichni znáte, ale co takového Stingraye? Nebo Masacre, Solo, Foolkiller, Terror či Slapstick? Čas na to, abyste se s těmito zlosyny seznámili! Postavte je před problém a sledujte, jak ho zastřelí, probodnou, rozpráší nebo nějakým jiným krvavým způsobem vyřeší. Ovšem když si tyto zabijáky pronajme firma Beyond Corporation, aby získali jistý artefakt, tak se ocitnou až po uši v problémech a všude kolem budou smrtící zabijáci.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz