Další Assassin’s Creed až v roce 2017

5. ledna 2016 S4TW Diskuze (0)
Další Assassin’s Creed až v roce 2017

Server Kotaku přišel s informací, že další hra ze série Assassin’s Creed (pokud pomineme Chronicles) se objeví v obchodech až v roce 2017. Pozitivní věcí ovšem je, že by se měla odehrávat ve starověkém Egyptě. Ubisoft zatím tyto informace nijak nekomentoval. Zajímavé také je, že Assassin’s Creed vycházel každý rok již od doby svého uvedení na trh, které se datuje do roku 2007.

Knihy Dobrovský

Jedním z důvodů, proč letos hra nebude, by mohlo být to, že se Ubisoft chce vyhnout problémům, které měl s titulem Unity v roce 2014 a bude se snažit hru dovézt k co největší dokonalosti bez zbytečného časového presu.

Nový díl AC by měl nést název Empire a měl by se odehrávat v Egyptě, starověkém Egyptě, což zní prostě skvěle. Vývoj má nejspíš na starost stejný tým, který dříve pracoval na Black Flag, což byl jeden z nejpovedenějších dílů. Hra by se měla nést v duchu Zaklínače (další parádní zpráva). Prostředí by mělo být pestré, barevné a zcela otevřené. K pohybu nám nebudou sloužit jen nohy, ale také koně či lodě (tentokrát ovšem bez námořních bitev). No a jako bonus bychom mohli mít za mazlíčka orla. Všechno jsou to zatím nepotvrzené informace, ale kdyby tomu tak skutečně bylo, určitě by se moc lidí nezlobilo.

Pokud se skutečně povede hru zásadně změnit, ale přitom zachovat ducha AC, tak by se mohlo jednat o minimálně jeden z nejlepších AC titulů. No, uvidíme.

Každopádně úplně bez Assassin’s Creed letos nebudeme, neboť 21. prosince vyjde další z dílů Chronicles. Také bychom se mohli dočkat remasterované verze některých předchozích dílů.

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz