Ohlédnutí #16/2015

21. listopadu 2015 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #16/2015

Dnešní ohlédnutí bude bohužel pouze poloviční, jelikož spoluautor Jarek mě nechal ve štychu, lépe řečeno, jeho nechalo auto ve štychu, takže teď trčí někde uprostřed pustiny kdesi v Moravskoslezském kraji. No nic, od toho tu jsme dva, takže jsem si pro vás tentokrát připravil od všeho trochu. Podíváme se na nového Lucifera, který se opět vrátí do komiksového světa, což se dá připisovat tomu, že se chystá jeho seriál. Dále zjistíme, jak to vlastně bude se seriálem Iron Fist, na Internetu totiž koluje spousta dezinformací. No a nakonec tu je aktualitka, která se týká nového filmu Star Wars, který se nezadržitelně blíží, tak Hey Hou, Lets Go!

Knihy Dobrovský

Bůh je mrtvý a Lucifer se vrací, aby vyřešil vraždu

Lucifer dostává druhou šanci – ovšem ne díky Bohu, ale díky Vertigo Comics.

Lucifer je součástí světa, ze kterého je i Sandman. Bohužel byla jeho původní série ukončena. To se ovšem změní, neboť tento pekelník dostane novou sérii na pokračování. Lucifer #1 vyjde v prosinci tohoto roku, tudíž pouhý měsíc před tím, než bude vysílán sériál Lucifer na stanici Fox. Teď víte, odkud vítr vane.

Nového Lucifera od Vertiga bude mít po stránce scénáře na starost autorka Holly Black (The Spiderwick Chronicles) a kresbu komiksový veterán, Lee Garbett (Loki: Agent of Asgard). Tentokrát se bude muset Lucifer vypořádat s poměrně velkými problémy, například se bude muset spojit s bratrem Gabrielem, aby společně vyšetřili vraždu samotného Boha.

Quesada: Netflix pracuje na seriálu Iron Fist

Zatímco jsme se již dočkali seriálu Jessica Jones, tak kreativní šéf Marvelu, Joe Quesada, poskytl nějaké aktuální informace týkající se vývoje seriálové série Iron Fist.

“Na Iron Fistovi se pracuje, to je vše, co k tomu mohu říct” řekl Quesada. Ovšem ještě nedávno kolovaly nepotvrzené zvěsti o tom, že by Iron Fist mohl být v ohrožení a jeho seriál by tak nemusel vzniknout. To ovšem Quesada vyvrátil.

“Kde jste tyto klepy četli? Aha, oni byly na Internetu? Tak to teda musí být pravda!”

Zatím ovšem nemáme potvrzené žádné herce pro seriál Iron Fist, který bude mít na starost opět Netflix. Malé vodítko tu ovšem můžeme objevit. Scott Adkins, což je herec s talentem na bojová umění, byl udájně obsazen do zatím nezvěřejněné role pro film Doctor Strange, který má premiéru v roce 2016. A jak je dobře známo, tak Doctor Strange a Iron Fist v rámci komiksu spolu již mnohokrát kooperovali.

Kylo Ren – nebezpečný a nepředvídatelný

Postava Kylo Rena ve filmu Star Wars: The Force Awakens je takovou velkou záhadou již od té doby, co byla oznámena. Nyní Adam Driver, který ztvárňuje Kylo Rena, odhalil nové detaily. Označuje ji jako “náboženského fanatika.”

“Oni si myslí, že jsou jejich činy morálně správné,” vysvětluje Driver. “To z nich dělá nebezpečné a nepředvídatelné. Není zde žádná mez, kterou by nebyli ochotni překročit pro splnění svého cíle. Nikdy jsem nad tím charakterem nepřemýšlel jako nad zlým člověkem.”

Už se objevilo mnoho fanouškovských teorií o tom, jaký je původ postavy Kylo Rena a některé z nich dokonce spekulují nad tím, že tato postava je propojena s Lukem Skywalkerem. J.J. Abrams před několika měsíci odhalil, že Ren není Sith Lord, navzdory tomu, jak vypadá a že používá světelný meč.

No, uvidíme, Star Wars: The Force Awakens má premiéru 18. prosince.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku