Quicksilver poodhaluje svou roli v X-Men: Apocalypse

6. listopadu 2015 S4TW Diskuze (0)
Quicksilver poodhaluje svou roli v X-Men: Apocalypse

Role Evana Peterse jako Quicksilvera bylo jedním z těch nejlepších momentů, které jsme měli možnost vidět ve filmu X-Men: Days of the Future Past. A herec sám teď říká, že v nadcházejícím filmu X-Men: Apocalypse bude jeho role ještě o něco šťavnatější. Ve svém rozhovoru se sice věnoval především své roli v seriálu American Horror Story, ovšem pár podrobností, týkajících se Quicksilvera a příštího x-menovského filmu, vypustil.

Knihy Dobrovský

“...hlavní zápletka spočívá v tom, že moje postava hledá svého otce a chce ho najít,” řekl Peters. “Tam to všechno začíná, ovšem pak naskočí do vlaku s názvem X-Men a najednou se ocitne v celém tom zatraceném šílenství, které způsobuje Apocalypse a snaží se ho zastavit před tím, než zničí svět.”

Pokud si vzpomínáte, tak v X-Men: Days of Future Past byla totožnost quicksilverova otce zatajena – ovšem Bryan Singer nenápadně naznačoval (pomocí kraťoučkých scének), že otcem by mohl být Magneto. V komiksu si Quicksilver a jeho sestra Scarlet Witch dlouhá desetiletí mysleli, že jejich otcem je právě Magneto.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz