Hulk už v Thor: Ragnarok?

28. října 2015 S4TW Diskuze (0)
Hulk už v Thor: Ragnarok?

Již nějakou dobu jsou v oběhu zprávy, že Mark Ruffalo vyjednává o své roli jako Hulka, a že by se v této roli mohl opět objevit již ve filmu Thor: Ragnarok, který bude mít premiéru v roce 2017. A nyní to vypadá, že Ruffalo tyto zprávy potvrzuje – a navíc by se měla objevit bitva hrdiny s hrdinou (ovšem nebylo by to Thor vs. Hulk).

Knihy Dobrovský

“Jsem nadšený, že se mohu vrátit k této roli,” řekl Ruffalo. “Vidím mnoho prostoru proto, aby se dál vyvíjela. Mám pocit, že tu je ještě mnoho skvělých věcí k prozkoumání, zejména vztah Bannera s Hulkem. Doufejme, že se dočkáme scény, ve které uvidíme tyto dvě postavy bok po boku. To by bylo super!”

Pokud by se Banner objevil v jedné scéně společně s Hulkem, tak by to byl zvláštní a zajímavý vývoj pro marvelovský filmový svět, ovšem s přihlédnutím ke komiksům by se nejednalo o zas tak neobvyklý vývoj událostí. Hulk byl již několikrát oddělen od Bannera, ovšem vždy s k němu nakonec nějakým způsobem vrátil a žili spolu šťastně v jednom těle až... mohli zase někoho zrubat.

Bohužel zatím neexistují žádné indikace, které by potvrzovaly (či vyvracely) komentáře Marka Ruffala a zároveň byly oficiálně potvrzeny. Tudíž zatím nemůžeme nic jen spekulovat, kde (a jestli vůbec) se tato zápletka objeví a kde se vlastně objeví samotná postava Hulka.

Thor: Ragnarok se dostane na stříbrná plátna až 3. listopadu 2017, tudíž je zde spousta času postupně si tyto střípky informací potvrzovat či vyvracet, zatím můžeme jen spekulovat.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz