Dcery Jidášovy (Jidáš 3)

12. října 2015 fm.tua Diskuze (0)

V životě upírů není klidných dní a noci jsou prostě krvavé...

Dcery Jidášovy (Jidáš 3)

Do regálů knihkupectví míří poslední svazek temného hororového thrilleru, po jehož přečtení jistě nebudete zhasínat! Markus Heitz nám už potřetí připomíná, že být okouzleni upíry není dvakrát zdraví prospěšné. A to i když narazíte na někoho tak sympatického, jako je Sia, která má své lidské příbuzné vyloženě ráda. Dokonce natolik, že jim neváhá po smrti useknout hlavu, aby znovu nepovstali jako nemrtví – nebo, když už povstanou, je zase rychle uloží. V kusech, pochopitelně. 

Knihy Dobrovský

Že umí Markus Heitz vybudovat napětí jako málokdo, to už díky nakladatelství FANTOM Print dobře víme. Že jeho monstra jsou brutální, krvavá, ale přesto svým způsobem majestátní, to víme také. Ovšem ve vyvrcholení trilogie Dcery Jidášovi autor ukazuje, že jeho monstra mohou být stále ještě bytostmi schopnými citu a sebeobětování jako nikdy předtím.

Anotace

Upírka Sia je poslední ze smrtících dětí Jidášových – a připravena udělat vše pro to, aby se kletba nepřenesla na její jediné potomky, Emmu a Elenu. Když jsou obě uneseny, začíná pro Siu vražedný závod s časem, neboť pokud se jí nepodaří nevinnou ženu a dítě zachránit, mohly by se stát dcerami Jidášovými. A pak by je Sia musela zabít…


Dcery Jidášovy (Jidáš 3)

Markus Heitz

ISBN: 978-80-7398-326-0

FANTOM Print, 2015

překlad: Svatva Kretková

paperback, 352 stran

 329 Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz