Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow – jedna show

1. října 2015 S4TW Diskuze (0)
Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow – jedna show

Jak propojené jsou seriály od CW, které se věnují superhrdinům ze stáje DC? Hvězda seriálu Arrow, Stephen Amell, se domnívá, že všechny tyto seriály tvoří dohromady jednu velkou show.

Knihy Dobrovský

“Je to v podstatě jedna show. Vesmír, který do téhle doby vznikl, je v podstatě jedna show,” řekl Amell během svého interview.

Oba seriály, Arrow a The Flash, měly v poslední sezóně mezi sebou několik crossoverů a menších odkazů na ten druhý seriál. Jednoduše řečeno, když potřeboval lučištník pomoct, tak přiběhl Barry, popřípadě naopak. Každopádně na další sezónu se plánuje ještě více kooperace – kromě toho tu budeme mít ještě Legends of Tomorrow, což je seriál, který vyplní pauzu, která již tradičně čeká na seriály v zimním období.

Amell navíc pokračoval s prohlášením, že souhlasí s tím, aby byla do tohoto CW DC superhrdinského světa přidána ještě Supergirl, kterou má ovšem na starost studio CBS. Ovšem zároveň dodává, že pokud ví, tak nic takového není zatím naplánováno.

Když už mluvíme o nové sezóně, tak herec poodhalil některé věci, které se budou týkat jeho vlastního seriálu Arrow.

“Pokud mám shrnout nejdůležitější věci z nadcházející sezóny. Nový oblek je opravdu cool, akční scény, které děláme, tak jsou ještě větší. Velmi jsem si užil týmový aspekt a Oliverovo chování. Retrospektivy, které se snažíme pořád udržet co nejvíce pod pokličkou, jsou skutečně super – bude se jednat o to nejlepší ze seriálu,” říká Amell. “Věci okolo Davida Ramseyho byly dobré, další skvělé věci se týkají postavy ztvárněné Katie Cassidyovou. Neal McDonough je zase skvělým přírůstkem do seriálu, stejně tak Echo Kellum. Naše show je naše show, ale je opravdu super mít každou sezónu nějaké nové prvky.”

A co vy? Jak se těšíte na nové sezóny, popřípadě nový seriál? Sledujete pořád Arrow a Flashe? A budete sledovat i LoT? Co očekáváte od nové sezóny? Diskuze je vaše...

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku