Netflix: Nová ‘Marvelovka‘ každý půlrok

30. července 2015 S4TW Diskuze (0)
Netflix: Nová ‘Marvelovka‘ každý půlrok

Společnost Netflix přišla s velkými sliby, které se budou týkat především fanoušků Marvelu, ale samozřejmě potěší i ty, kteří mají rádi kvalitní seriály, které Netflix produkuje. Jeden z hlavních hlavounů Netflixu, Ted Sarandos, řekl, že společnost bude produkovat seriály, kdy je kompletně celá série vydána v jeden den (online na stránkách Netflixu), týkající se světa MCU, dvakrát ročně.

Knihy Dobrovský

“Myslím si, že v ideálním případě bude rytmus takový, že asi každých šest měsíců budete mít k dispozici novou sezónu nebo novou řadu někoho z party Defenders,” řekl Sarandos. “A pak přijde crossover, který bude kombinovat všechny postavy [Defenders] v jedné sezóně, to se stane, až budou mít všechny čtyři postavy za sebou první sérii.”

Daredevil nedávno dokončil svou první sezónu, přičemž se již druhá natáčí. Navíc druhá show – Jessica Jones – se nezadržitelně blíží. Luke Cage se sice objeví v seriálu Jessica Jones, ale zatím nebylo oznámeno nějaké podrobnější obsazení týkající se samostatného seriálu Luke Cage či Iron Fist a přesná data také nejsou ještě jasná. Sandaros také prozradil, že některé seriály Netflix / Marvel dostanou šanci v pokračování, ale nemusí se to nutně týkat všech postav.

“Doufejme, že se brzy dočkáme nějakých potvrzení,” řekl Sarandos. “S Marvelem je to vždycky tak trochu kříž, pokud se jedná  o oznamování věcí.”

Když byl Ted tázán na Punishera v podobě Jona Bernthala a toho, jestli obdrží i tento nelítostný zabiják padouchů vlastní sérii po tom, co bude debutovat v nadcházející sérii Daredevila, tak tuto možnost Sarandos potvrdil.

“Samozřejmě, že to je možné. To je ta krása Marvel Universe,” řekl CCO Netflixu. “Každý z nich by také mohl vniknout i do filmu.”

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz