SOUTĚŽ o akční figurku NECA Bishop Aliens

30. července 2015 jardoom Diskuze (0)
SOUTĚŽ o akční figurku NECA Bishop Aliens

Je tady soutěž o námi recenzovanou akční figurku Bishopa, která pochází ze třetí série NECA - Aliens, a věnoval nám ji internetový obchod Svět Komiksů. Více informací k této figurce naleznete v recenzi.

Knihy Dobrovský

Pravidla pro účast v soutěži:


1. Pořadatelem a organizátorem soutěže je web ComixZone.cz.

2. Výhrou je akční figurka Bishop - Aliens serie 3, výrobce NECA.

3. Každý soutěžící má právo zúčastnit se soutěže a zaslat vyplněný formulář pouze jednou (soutěžící, kteří zašlou více odpovědí, budou vyřazeni ze slosování)

4. Soutěž trvá od 30. července do 6. srpna 2015. Všechny odpovědi zaslané po datu ukončení nebudou považovány za platné.

5. Vyhodnocení soutěže proběhne do tří dnů od ukončení soutěže přes generátor náhodných čísel, kdy každému soutěžícímu bude přiřazeno číslo, tak jak odešle odpověď. Výherce bude zveřejněn na facebookovém profilu ComixZone.cz

6. Možnost na výhru lze zvýšit, pokud jsi fanoušek facebookové stránky ComixZone.cz. Za like našeho profilu dostaneš přiřazeno číslo do slosování navíc a tím se tvá šance na výhru zvýší. Zítkat další číslo můžete za sdílení facebookového statusu se soutěží.

7. ComixZone.cz nepřebírají vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tím pádem nemají nárok na jakákoli jiná plnění než uvedená v těchto pravidlech.

8. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže.

Soutěžní formulář zde

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku