Hustej nářez (Bratrstvo krve 1) + ukázka

27. července 2015 fm.tua Diskuze (0)
Hustej nářez (Bratrstvo krve 1) + ukázka

První díl trilogie Bratrstvo krve, patří k nejoblíbenějším dílům mistra akční fantastiky František Kotlety. Proto se román dočkal již několika dotisků. Nyní však vychází s novou obálkou, která ladí s dalšími díl, a především bylo zrevidováno a opraveno.

Knihy Dobrovský

V kultovní autorově prvotině vás čeká násilí, akce, krev, černý humor a množství sexuálních scén, recenzi na audio knihu si můžete přečíst zde. Román je napsán v duchu nejlepších děl Jiřího Kulhánka. I další Kotletovy knihy zaujaly – dvojdílná Perunova krev (2013-2014), Příliš dlouhá swingers party (2014) a samostatný román Lovci (2015), který se týden po vydání dostal do žebříčku nejprodávanějších knih v Česku.

Anotace

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky jejich klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Z nekonečných dálek vesmíru se však vynořili Kartani, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…


František Kotleta

Hustej nářez (Bratstvo krve 1)

ISBN: 978-80-7425-261-7

Nakladatelství Epocha, 2015

paperback, 312 stran

269 Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku