Singer si hraje s myšlenkou crossoveru Fantastic Four / X-Men

24. července 2015 S4TW Diskuze (0)
Singer si hraje s myšlenkou crossoveru Fantastic Four / X-Men

Pokud bychom vzali za slovo dlouholetého režiséra X-Menů (co dočinění s touto sebrankou má již od roku 2000), Bryana Singera, tak crossoveru mezi X-Meny a Fantastic Four ve filmu se z pouhého "možná" posunul dál na samé "snad dokonce pravděpodobné"

Knihy Dobrovský

Tento režisér nedávno odpovídal na některé otázky fanoušků a jedna z těchto otázek se týkala crossoveru, o kterém se již dlouho šušká v kuloárech. Zvědaví fanoušci dotlačili Bryana k tomu, že své předcházející poznámky o tom, že takovýto film by byl možný, rozšířil o skutečnost, že se již vedou vážné rozhovory týkající se společného filmu Fantastic Four a X-Men.

“Tyto myšlenky jsou ve hře,” říká Singer. “Nejprve budeme muset zjistit, jak filmy dopadnou [Fantastic Four a X-Men: Apocalypse]. Pokud byste pouze oznámili, že to uděláte, tak by to byla chyba. Nejprve musíte vidět, jak se filmy vyvíjejí, než uděláte takové rozhodnutí, které vás k něčemu kompletně zaváže.”

Ačkoliv se z X-Men: Days of Future Past stal nejvýdělečnější film ze všech filmů, které se věnují X-Menům (aspoň pro zatím), Fantastic Four se teprve musejí předvést a dokázat, že mají právo na to stát se dlouhodobým frančízem, pod patronátem 20th Century Fox. Jak již bylo dříve řečeno, studio oznámilo nový, dosud nepojmenovaný, marvelovský, záhadný film, který bude mít premiéru 13. července 2018.

Singer řekl, že crossover by byl “přirozený”.

“Byl by to přirozený vývoj, jelikož obě tyto skupiny jsou soubory filmů a my tu máme takový přirozený mechanismus, kterým by šlo vše udělat,” dodává Singer. “Nechci to poslat k vodě, ale musíme tomu nechat nějaký čas. To je všechno, co k tomu řeknu.” 

Já už jenom dodám, že filmy Fantastic Four bude mít premiéru 7. srpna 2015 a X-Men: Apocalypse 27. května 2016. A pokud si přejete společný crossover těchto dvou velice populárních marvelovských týmů, tak má pro vás pouze jednu radu: jděte do kina a podpořte je. Pokud si ovšem přejete, aby se FF co nejdříve objevili v MCU, tak... Ále, nebudu vás tu navádět k nekalostem.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz