Sif v Thor: Ragnarok & Civil War

23. července 2015 S4TW Diskuze (0)
Sif v Thor: Ragnarok & Civil War

Jamie Alexander hrála Sif v obou filmech o Bohovi hromu, Thorovi, navíc si střihla i hostující roli v čím dál více se zlepšujícím seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Ale ve všech případech se jednalo spíše o menší či vedlejší role. Ovšem podle herečky bude její role ve filmu Thor: Ragnarok ta největší a nejzásadnější.

Knihy Dobrovský

“Marvel mi neřekl o některých věcech, což má svůj účel. Oni totiž vědí, že bych pak byl ve stavu: ‘Wow, tak to je to, co se bude dít,’” řekla Alexader v rozhovoru pro Los Angels Times. “Ale vím, že tam budu [Thor: Ragnarok], a že Sif bude mít velmi klíčovou roli v tomto filmu. Prostě vám nemůžu říct, co přesně se stane, jelikož bych dostala ránu.”

Ovšem role Sif v Marvel Cinematic Universe nekončí u Thora. Alexender totiž naznačila, že nadcházející Captain America: Civil War bude mít nějaké spojitosti s Asgardskou mytologií a postavami z Thorova světa, možná dokonce se samotnou Sif.

“Jo, je tu spousta skvělých věcí, které byly připraveny během Agents of S.H.I.E.L.D., The Avengers, a budou tam mít nějaký účel [Captain America: Civil War]. Je tam prostě velká spousta všemožných Easter eggs a náznaků, které zachytí, když budete filmu opravdu věnovat pozornost. Jednoduše jsou tvůrci velice dobří v propojování všech věcí v těchto filmech.”

Alexander, která se nově bude objevovat i v televizní seriálu Blindspot, se také rozhovořila o jedinečných požadavcích, které jsou na ni kladeny v souvislosti vystupování Sif na malých obrazovkách v rámci seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., kde si již pár malých vystoupení střihla.

“Bylo to opravdu těžké, protože jsem zvyklá na své brnění, vlastně se jedná o takové ochranné brnění, které se hodí, když bojuji. Když mě někdo udeří do žaludku nebo ramena nebo do zad, tak to necítím, protože to je opravdové brnění,” řekla Jamie. “Bylo to trochu divné, cítila jsem se velice malá a hubená. Když jsem dostala roli v episodě [Agents of S.H.I.E.L.D.], tak jsem měla jen týden na přípravu. Trvá mi to zhruba tři měsíce, než se dostanu na váhu, kterou potřebuji pro roli Sif. Řekla jsem si jenom, ‘Ach, ne,’ a ještě k tomu jsem neměla své brnění, abych tu roli mohla skutečně prodat. Musela jsem spoléhat na hlas a paruku. Byla to zábava. A navíc tu byl opravdu super prostor pro zahrání Sif jako někoho, kdo je zranitelný. Což si myslím, že z ní udělalo uvěřitelnější postavu.”

Jaime Alexanders jako Sif se nejdříve dočkáme ve filmu Thor: Ragnarok (aspoň, co je zatím oficiálně potvrzené), který se v kinech objeví 3. listopadu 2017.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz